2733
2739
عنوان

بیاین درمورد سلفیای دیشبم نظر بدین 💋📸

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 32 پست
نمیدونم چرا اینقدر قیافت برام اشناهه

اینجا هروقت عکس حتی از شصت پامم گذاشتم یکی گفته آشناست برام 😄 داستان چیه

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
از فرم‌ صورتت خوشم اومد مثل هندی هاست

هندیا مگه قشنگن؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیجت چیه؟

عزیزم پیج اینستام crz._.k2 بود که چندوقته دیسیبل شده برش میگردونم.

اکانت تلمم باید ریکوئست بدین (درخواست دوستی) که توی خصوصی ایدیمو بهتون بدم ♥️ 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731
از فرم‌ صورتت خوشم اومد مثل هندی هاست

تاحالا از این لحاظ به خودم دقت نکرده بودم، تو عکسا اینجوریه تو واقعیت خیلیم شبیهشون نیستم اونا خوشگلترن ♥️

اولا رفتی گوگل دوما خیلی بد عکسی  سوما ژستت بده ولی خودت خوشگلی

شما عکس بذار عکس گرفتن رو ازتون یاد بگیریم استاد 😄♥️

چشمات خوشگل میبینه عزیزدل 💋♥️

2740
من خودمم بد عکسم که هم نوعم رو تشخیص دادم مهندس🤣❤ خواعش

ای بابا بدعکسا دور هم جمع شدن 😄💔

2706