2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا امام حسین😭😭

من مشکل کبد دارم. ناجور هم هست...هیچوقت لک زرد ندیدم. اصولا اگر کسی قراره بره سمت اینجور مشکلات کبدی که زرد بشه، اول سفیدی چشمها زرد میشه

اول مطمئن باش عامل بیرونی نبوده

خیلی وقتا حین آشپزی در برخورد با زردچوبه و زعفران، ممکنه همجین اتفاقی بیفته...

دوم ضربه خورده...

گاعی اوقات شروع یه عفونت پوستی...خصوصا قارچی

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2731

قدم بعدی ...اگر بعد از چند روز برطرف نشد یا بزرگتر شد، متخصص پوست مراجعه کنید

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
من مشکل کبد دارم. ناجور هم هست...هیچوقت لک زرد ندیدم. اصولا اگر کسی قراره بره سمت اینجور مشکلات کبدی ...

ممنون دلمو آروم کردی خدا خیرت بده والا برای من فقط لکه هست 

چند روز پیش استخر رفتم اونو یادمه افتاد درد هم گرفت الان زرد شده ولی رو رانمو نمیدونم

آخر هرچی هم بهش دست میزنم درد نمیکنه اون لکه زردی برای ضربه استخر درد داره

خیلی میترسم  سرطان یا کبد چرب بالا باشه ولی خیلی سعی میکنم روغن نخورم و نکاتی رعایت کنم

سفید ی چشمانم هم زرد نیست قبلا صورتم خیلی جوش میزد ولی چند ماهه دیگ جوش نمیزنه صورتم صاف تر شده

۲۱ سالمه

ممنون دلمو آروم کردی خدا خیرت بده والا برای من فقط لکه هست  چند روز پیش استخر رفتم اونو یادمه ...

بدون شک یا ضربه خورده یا اگه بدبینانه نگاه کنیم عفونت قارچیه. 

اخه من نمیدونم چرا باید ذهن شما برا سمت سرطان؟!

کبد چرب هم با این علامت خودش رو نشون نمیده...کبد چرب که اصلا بیماری خاصی نیست، وفتی مشکلی قابل درمانه، دیگه جای نگرانی نداره

شما فقط دقت کن اگر تا یکی دو هفته دیگه بر طرف نشد، اندازش بزرگتر شد یا تعدا. لک بیشتر، یا مثلا خارش، برو متخصص پوست