2737
2734
عنوان

قهوه ای که من سر شب خوردم توش شیشه داشت 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2731 بازدید | 119 پست
بدترین حال دنیاست 

چیز ترش بخور بیاد پایین

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بوی قهوه خورد به مشامم

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
2731
😂😂😂پنج صبح خوابم برد تازه بیدارشدم🤣🤣🤣

من بعضی روزاتوخونه خودم قهوه درست میکنم دیروزصبح خوردم دیشب بی خواب شدم چنددقیقه هم خوابم میبردخوابای بدمیدیدم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

عزیزم یه چیزی بهت بگم

همسر من به خاطر خوردن قهوه زیاد کلی مشکل براش ایجاد شد

شما دیگه کلا قهوه نخور ممکنه از همون تایپ آدمها باشین. میتونه اختلالات روانی خفته تون رو فعال کنه. دقیقا همین علائمی که میگی 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2740
من بعضی روزاتوخونه خودم قهوه درست میکنم دیروزصبح خوردم دیشب بی خواب شدم چنددقیقه هم خوابم میبردخوابا ...

شمام نخور قهوه. در حد هفته ای یکی دو بار، اونم طرف صبح فقط. رعایت کن بخاطر خودت میگم 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
اخه چندماه قبلم خوردم اینجوری نشدم

قهوه رو با انرژی زا خوردی انتظار داری شاد و شنگول باشی 

زنده ای خداتو شکر کن  😂

موندم خدا جای عقل به شماها چی داده

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
عزیزم یه چیزی بهت بگم همسر من به خاطر خوردن قهوه زیاد کلی مشکل براش ایجاد شد شما دیگه کلا قهوه نخو ...

دیگه تا زنده باشم لب به قهوه نمیزنم 

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..
انقد شلوغه تو صفن خدا ازش نگذره ازش شکایت میکنم فقط دارم ماست میخورم از بدنم بره

چیزیت نمیشه نگران نباش. فقط برای اینکه مدیون نشی یه آزمایش خون بده قبل از 24 ساعت اگر توی خونت چیزی بود پیگیر شو و حالش رو جا بیار

2706