2733
2734
عنوان

خوابم نمیبرد نشستم

106 بازدید | 10 پست

خوابم نمیبرد نشستم رو دیوار کاشی اتاقم نقاشی کردم 🤣🤣🤣🤣

مامانم صب ببینه میکشم 

دارای دو سال عضویت و ترکیدن ناحق ....😑😑😑 حالم از کسایی که تو تاپیک دیگران میگن به ماچه حالا ، سطح دغدغه ات چقدر پایین یا حالا حرص تو رو هم باید بخوریم .....  بهم میخوره . سطح دغدغه هر کسی یا افکار هر کسی فرق می کنه بهم احترام بذاریم .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینجور نقاشیا قشنگ میشه که بی مقدمه بکشی

آره دقیقا👍

دارای دو سال عضویت و ترکیدن ناحق ....😑😑😑 حالم از کسایی که تو تاپیک دیگران میگن به ماچه حالا ، سطح دغدغه ات چقدر پایین یا حالا حرص تو رو هم باید بخوریم .....  بهم میخوره . سطح دغدغه هر کسی یا افکار هر کسی فرق می کنه بهم احترام بذاریم .
چه هنرمنددد

مرسی 😘😘😍

2740
واقعاً گریه کردی ؟!😐😂

اره چون خیلی روحیه حساسی دارم

دلم واسه دوستم تنگ شده بود اومدم تاپیک زدم بعد یکی اومده گفته دروغ میگه من فیلم این دختره رو تو گروه مشاوره دیدم

من کلی عکس و فیلم از دوستم دارم دروغم چیه؟؟بقیه هم قبول کردن میگفتن ساخته ذهن مریضشه

من واقعا نمیبخشم میسپرم ب خدا

💛من میتونم💚باید بتونم🤍
اره چون خیلی روحیه حساسی دارم دلم واسه دوستم تنگ شده بود اومدم تاپیک زدم بعد یکی اومده گفته دروغ می ...

آخی😕

خب همه جا هم آدم خوب هست هم هم آدم بد

داخل تاپیکت هم اگه دیده باشی عده زیادی بهت دلداری دادن

ناراحت نشو از حرفاشون لطفاً 

گزارش زدم✓

من پسرِ ایرانم✨
آخی😕 خب همه جا هم آدم خوب هست هم هم آدم بد داخل تاپیکت هم اگه دیده باشی عده زیادی بهت دلداری دادن ...

مرسی عزیزم

بعضیا انگار کاربری زدن اومدن سایت کارشون اینه ب همه بگن دروغ میگی اینم یه نوع حق الناسه ب هیچ عنوان نمیگذرم

💛من میتونم💚باید بتونم🤍