2733
2739
عنوان

با زن داییم دعوا کنم یا نه

347 بازدید | 29 پست

تقریبا یک سال پیش زن داییم واسه داداشش خواستگاری کرد من بخاطر اینکه فامیلیم و خانوادشو میشناختم دخالت میکنن جواب رد دادم

از اون به بعد هر خواستگاری برام میاد خونمون نمیاد چون اول میرن از زن دایم میپرسن پشیمون میشن ...

البته تازه فهمیدیم چون زن داییم مغازه شال فروشی داره بعد خیلی اتفاقی ،، دیروز سر خاک یه خانومی به مادرم گفت ماشالا دخترت چقد نازه ! چرا شوهر نمیکنه ؟ مامانمم گفت اگه ادم خوبی باشه ایشالا شوهر میکنه 

خانومه گفت اخه واسه پسرم از زن داداششت پرسیدم گفته نه قصد ازدواج نداره پسره منم دخترتو بیرون دیده ود بعد منم دیگه پشیمون شدم خودش گفت دختر خالشو بگیرم 

من واقعا از خودم تهریف نمیکنم ولی هم خوشتیپم هم زیبام بعد همیشه هر جا میرم خواستگار دارم ولی تو شهر خودمون دقیقا یکساله خواستگارم شده دوتا🤔 

حالا مامانم میگه ولش کن ولی من میخوام زنگ بزنم بهش بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حتما با مامانت بلند شید برید مغازه اش ، حق نداره با آینده تو بازی کنه!   چقدر بد ذات و کثیفه!  حقش هست یکی بزنی تو گوشش!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2740
کاش مامانم این کارو بکنه  من نمیدونم زنگ بزنم بهش چی بگم

برو حضوری ببینش ، بگو اگه بازم از این کارها کردی منم همه جا پر می کنم که داداشت معتاد بوده که ردش کردم! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

زنداییت بدت و به کسی نگفته که بخوای باهاش دعوا کنی، فقط گفته قصد ازدواج نداری. اونم شاید بخاطر این بوده که بهشون جواب رد دادی. فک کرده کلا تصمیم به ازدواج نداری. دعوا راه انداختنت خیلی زشته بنظرم

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
حتما با مامانت بلند شید برید مغازه اش ، حق نداره با آینده تو بازی کنه!   چقدر بد ذات و کثی ...

دقیقا بعد از خواستگاریه همش طعنه میزنه که دخترا مریضن ، نمیدونم چی میخوان بعد اصلا نمیدونم چطور بگم داداشش خیلی خوبه اما ٧تا خواهرن که سلیطه ان😑

2706