2752
2734
عنوان

با زن داییم دعوا کنم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 29 پست
دقیقا بعد از خواستگاریه همش طعنه میزنه که دخترا مریضن ، نمیدونم چی میخوان بعد اصلا نمیدونم چطور بگم ...

این هنوز هیچی نشده داره تو زندگی تو دخالت می کنه وای به حال روزی که می خواستی زن داداشش بشی! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به نظرم به دایی ات بگو ، بهتره!   بگو خواستگارهای منو داره رد می کنه!

من به مامانمم گفتم زنگ بزنه به مادر زن داییم چون خیلی خانم با شخصیتیه بعد مامانم گفت میاد میگه تو که شوهر میکنی کی از داداشمم بهتر😑 بعد داییم اینجوریه که زن داییم بگه امروز این شلوارو میپوشی داییم فقط چشم میگه 

خودت نگی بهتره

مامانت باید یا به داییت بگه یا به زن داییت

مادربزرگ پدربزرگت در قید حیات نیستن که اونا واسطه بشن زندایی جون رو ادب کنن؟

البته بنظر من همون اول با تندی باهاش حرف نزنین، شاید چون به خودشون گفتی نه فک کرده کلا قصد ازدواج نداری

بالاخره فامیلین دعوا نشه بهتره

2731
خودت نگی بهتره مامانت باید یا به داییت بگه یا به زن داییت مادربزرگ پدربزرگت در قید حیات نیستن که ا ...

مادر بزرگم زنده اس ولی هیچکی جرعت نمیکنه چون یه سلیطه بازی در میاره که ادم به گوه خوردن می افته بعد من روزی هزار بار ارزو میکردم هیچ خواستگاری نمیکردن ولی از روز خواستگاریه سایه ی منو با تیر میزنه 

من به مامانمم گفتم زنگ بزنه به مادر زن داییم چون خیلی خانم با شخصیتیه بعد مامانم گفت میاد میگه تو که ...

مامانت چقدر می ترسه!  

زنگ بزنید با همون خانومی گه می گی، صحبت کنید بگید کار درستی نیست که خواستگارهای دخترم رد می کنه! 

حالا دخترم نخواسته با پسر شما ازدواج کنه ، دلیل نمی شه که با کس دیگه ای هم نخواد ازدواج کنه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
مامانت چقدر می ترسه!   زنگ بزنید با همون خانومی گه می گی، صحبت کنید بگید کار درستی نیست که خوا ...

من واقعا قصد ازدواج دارم ولی متوجه شدم کیسایی که پولدارنو پشیمون میکنه مامانمم میگه قسمتت هر چی باشه در صورتی که ادما تو بدبخت کردن بقیه بی تاثیر نیستن 

مادر بزرگم زنده اس ولی هیچکی جرعت نمیکنه چون یه سلیطه بازی در میاره که ادم به گوه خوردن می افته بعد ...

بالاخره وقتی انقد سلیطس یه نفر باید اینو بنشونه سر جاش

فقط من نمیدونم خواستگارات چرا اول میرن پیش زن داییت؟!

خیلی عجیبه

من واقعا قصد ازدواج دارم ولی متوجه شدم کیسایی که پولدارنو پشیمون میکنه مامانمم میگه قسمتت هر چی باشه ...

حرف قسمت بزار کنار ، خودتون با سکوتشان قسمت تایین می کنید و اجازه می دیدید آدم های حسود به راحتی با آینده ات بازی کنند!  

عمه ای ، خاله ای نداری که به کمکت بیاد؟  نزار انقدر راحت با خوشبختی و ازدواج آینده ات بازی کنند! 

من واقعا قصد ازدواج دارم ولی متوجه شدم کیسایی که پولدارنو پشیمون میکنه مامانمم میگه قسمتت هر چی باشه ...

مامانت نیومد با خاله یا عمه ات برو در مغازه اش ! 

حرف قسمت بزار کنار ، خودتون با سکوتشان قسمت تایین می کنید و اجازه می دیدید آدم های حسود به راحتی با ...

بابام غریبه اس ، ولی فقط یه خاله هست که چون دختر خالم یسال ازم کوچیک تره میگه بزار این شوهر کنه که دختر خودشم شوهر کنه ولی من خیلی گریه کردم به مامانم گفتم باید بهش بگی چون من تعدیل شدم بعد الان یه هفته اس خونم دیگه فعلا جایی نمیرم 

کوتاه نیا انقدر اصرار کن تا مادرت مجبور بشه بیاد باهاش صحبت کنه!   مادرت از سلیطگی زن دایی ات می ترسه! 

کوتاه نیا انقدر اصرار کن تا مادرت مجبور بشه بیاد باهاش صحبت کنه!   مادرت از سلیطگی زن دایی ...

رفته گفته 

برگشته گفته ای من مگه بیکارم پشت شماها حرف بزنم🤔

رفته گفته  برگشته گفته ای من مگه بیکارم پشت شماها حرف بزنم🤔

اشکالی نداره ، مهم اینه که بفهمه شما متوجه بدجنسی هاش شدین و احتمالا دیگه می ترسه همچین کاری بکنه!   ولی بازم حواستون باشه

2706