2733
2739

لطفا مسخرم نکنید واقعا این موضوع عذابم میده شب و روز ندارم .از وقتی پدرم سکته کرد اینجوری شدم حالش خوبه ولی داعم تو این فکرم و گریه هم  میکنم نمیدونم چیکار کنم واقعا.ازدواج هم کردم 

بله

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من 

از وقتی پدربزرگم مرد اینطور شدم 

فکر میکنم همه اعضا خانواده ام تو یه تصادف میمیرن و منی که همراه اونا نبودم حالا باید تنها زندگی کنم

حتی مراسم ختمشونو هم تصور میکنم

و این افکار واقعا یه عذاب دردناکه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤

بله از کودکی اینطوری بودم چون اختلاف سنی زیادی با والدینم داشتم همش حس میکردم قراره برن از پیشم حتی طرحواره رها شدگی هم داشتم 

خداروشکر چند ساله که سعی میکنم مثبت فکر کنم و خیلییییی بهتر شدم

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...
2740

به این چیزا فکر نکن اصلا خوب نیست

من چندتایی اومدن تو ذهنم

دوتاشون مرد

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
من  از وقتی پدربزرگم مرد اینطور شدم  فکر میکنم همه اعضا خانواده ام تو یه تصادف میمیرن و ...

دقیقا من ب همه چییییی فک میکنم و میشینم زار زار گریه میکنم کاش هیچوقت ب دنیا نمیومدم. 

وای ترسیدم😔😭اخه دست خودم نیس انگار

خوب نیست فکر کنی مثبت اندیش باش

متأسفانه فکر کردن به چیزای  خوب کم تحقق پیدا میکنه

ولی برعکسش این موارد سریع ...

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
2706