2733
2734
اینو داداشم نگاه میکرد.. یجاهاییش دیدم.. بعد اگر اشتباه نکنم اونایی که از قانون همون مکانه پیروی نکن ...

آرهههه همونه کارگردانش هونث کارگردان سریال lost خیلییی فیلماشو دوست دارم منم تو یه روز تموم میکنم

آرهههه همونه کارگردانش هونث کارگردان سریال lost خیلییی فیلماشو دوست دارم منم تو یه روز تموم میکنم

اونم ندیدم.. اخرین سریالی که دیدم money heist بود... اگر ندیدی ببینش حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونم ندیدم.. اخرین سریالی که دیدم money heist بود... اگر ندیدی ببینش حتما

حتما میبینم منم آخرین بار لابریا رو نگاه میکردم 

سریال lost یه هواپیما که داخل یه جزیره سقوط می‌کنه و آدمای مختلف با داستانای مختلف خیلی قشنگه

حتما میبینم منم آخرین بار لابریا رو نگاه میکردم  سریال lost یه هواپیما که داخل یه جزیره سقوط م ...

این lost بنظر خیلی خفنه.. 

مشخصه شمو هم مثل خودم فیلم و سریال زیاد میبینی.. هیچی لذت بخش تر از حرف زدن راجب فیلم نیست حالا

ولی حیف که باید بخوابم فردا زود برم سرکار🤦‍♂️

خیلیییی قشنگه  آره فیلم خیلی دوست دارم انیمه هم زیاد میبینم شبتون خوش

خیلییم خوب

من اگر اشکالی نداشته باشه میتونم درخواست بدم پیوی شما رو داشته باشم؟ 

واقعیت عادت ندارم به کسی درخواست دوستی بدم ولی اگر حالا شما خودت راحت باشی خوشحال میشم..

میتونم دلیلشو بپرسم

اینجا راجب فیلم صحبت کردیم، خودم به فیلم و صحبت کردن در موردش علاقه دارم.. دیدم شما هم مثل خودم علاقه داری به فیلمای مختلفی خواستم درخواست بدمت.. گفتم بپرسم اول اگر شما راحت بودی بعد درخواست بدم