2733
2739
عنوان

امشب از فکر اینکه همسرم بی عرضه و بچه اس دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3143 بازدید | 156 پست
طلا رو خودم نصف پولشو دادم،حتی حلقه رو😶حتی پول پیش خونه رو

شما و همسرتون دوتا جوون با شرف و مسولیت پذیرین در حالی که خانواده های مسولیت پذیر و آگاهی  ندارین، هر دوتون تحت فشارین و کسی کمک نمی کنه این دلیل به بد بودن اون آقا نیست،بهم کمک کنید، دست همو بگیرید و بدونید فقط همدیگه رو دارید از این به بعد ، حمایت از خانواده هاتونو بذارید کنار، خانواده هاتون معصوم نیستن که اشتباه نکنن، اتفاقا هم اشتباه می کنن هم با بی تدبیری گند می زنن به زندگی شماها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گولت زدن ب معنای واقعی  چند سالته دوست منم همین بلا سرش اومد اومدن گفتن بهترین میکنیم تا عقدش ...

۲۶ سالمه،موضوع اینه من میدونستم وضع مناسبی ندارن ولی نه تا این حد،کسی که نمیتونه خرج زندگیو بده حداقل نباید صداش بلند باشه که چرا مراسم عروسی هزینه اش زیاده،باور کنین حتی من تو مراسم عروسی هم خیلییی کم توقعانه تر از همکارام و فامیلامون دارم برخورد میکنم ولی باز انگار نه انگار،باز داره فکر میکنه من دارم خرج زیاد رو دستش میزارم،درحالی که هر خرجی هم باسه داریم دوتایی پرداختش میکنیم و اون تنها نیس

موضوع اینکه کل حقوقش فعلا ۹ تومنه ولی تا چند ماه دیگه قراره وارد شغل اصلیش بشه و حقوق خوبی میخاد بگی ...

اخه ادم نمیره با پسری که از خودش ک خانوادش اش کمتره که . مثلا که چی توقعاتی کم کردی و یه مرد بی پول قبول کردی ک بهانه گیر و پرو هم هست دست پیش میگیره پس نیوفته. شما برا اون لقمه بزرگ تر از دهنش باید بره سطح خودشو پیدا کنه

2740
مآ ترک ها بعد از عقد یه مراسم میگیریم به اسم شیرینی خوران،یه رسم قدیمیه ،الکی اسمش مونده مثلا ما شیر ...

خب وقتی وسعتون نمیرسه جمع کنید این مسخره بازیا رو میخوای زندگی کنی یا چشم دراری اگر بخوای واقعا زندگی کنی مراسم عروسی هم بیخیال میشی این مراسم جانبی که دیگه قوز بالا قوزه پولتونو بدارید برای  زندگی تون نه یه شب یه شب خاله زنک بازی

اصلا نباید اینکارو میکردی 

شوهر خواهر من خیلی ولخرج بود 

کار میکرد بعد کارشو ول کرد پولاشو خرج میکرد 

هر چی به خواهرم گفتم به نامزدت نگو بابام برام خونه خریده با تمام امکانات خاک بر سر گفت 

باورت نمیشه دختر بزرگش ۱۷ سالشه هنوز نتونسته چیزی به خونشون اضافه کنه مخارج بچه هاش و خورد و خوراکشونم بر عهده خواهر و بزرگم و بچه هاشه حقوقشم همش میره مسافرت 

یعنی عادت کرده دیگه 

تو ولی از همین الان اشتباهات قبلتو تکرار نکن 

نمیدونستم چرا اینده ات رو دور جون بد تصور کردم

کدوم توقعاتتو آوردی پایین؟ شیرینی خوران یا شیربها!؟!؟!

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706