2733
2734
عنوان

امشب از فکر اینکه همسرم بی عرضه و بچه اس دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3154 بازدید | 156 پست
احساس میکنم چون زیادی سطح توقعاتمو آوردم پایین و به خاطرش از خودم گذشتم،پرتوقع شده و برام ارزشی قائل ...

اخه این چ کاری ک میکنی خودتو داری کوچیک میکنی جلوش انتظارش میره بالا اصلا پول شیر بها ندی اااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب به شرطی شیربها نیست که آقا داماد خونه داشته باشه هزینه های نامزدی و عروسی رو داشته باشه،من پدرم ه ...

اگه مرد خوبیه و کنارش آرامش داری کوتاه بیا میگذره این روزا و اون مرد یادش نمیره فداکاری تو 

ای بابا اگه میگرفتی الان 600 میگرفتی تازه جانباز هم باباتون بود میشد 900

نه بابا امسال شده نفری ۳۰۰ 

جانباز شده ۶۰۰ 

۶۰۰ ۹۰۰ چه خبره😅

واس همینم دوست من مهر عقد کرده هنوز وامشو ندادن ۲۰ نفر جلوشن 

مآ ترک ها بعد از عقد یه مراسم میگیریم به اسم شیرینی خوران،یه رسم قدیمیه ،الکی اسمش مونده مثلا ما شیر ...

پس چرا ما نداریم؟ترک کجایی ؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

عزیزم من خودم مشاورم چون گفتی دوست داشتی بایک مشاور صحبت کنی 

بهت بگم خوبی های همسرتو ببین اهل کارهست تحصیلکرده هست سالم هست و داره تمام تلاششو میکنه حالا یک جاهایی شاید به خاطر فشار مالی داغ کرده شماسعی کن ارومش کنی 

به نظر من هم گرفتن چند تا مراسم نیاز نیست یک مراسم بگیرید وتمام 

وقتی میتونی بگی موفق شدین که دست خالی به همه جا برسید 

ماهم دست خالی شروع کردیم پدرومادرشوهری نبود که کمکمون کنه 

اما الان خدا راشکر از پس زندگی براومدیم 

اما ازالان به همسرت بگو خوشحالم که باهم داریم برای ساختن زندگی مون تلاش می کنیم

وبگو  انشاءالله خونه وماشین خریدیم هم مال جفتمون بشه ....تا بدونه خیلی هم قانع نیستی 

گهگاه شده در حدکم ازش چیزهایی بخواه !

ولی در کل همیشه یک مقدار پس انداز مخفی برای خودت داشته باش