2733
2739
عنوان

امشب شب مهتابه حبیبم رو میخام🌝😆

138 بازدید | 23 پست

دیشب داشتم والیبال بازی میکردم فیلمش استوری کردم ریپ زد گفت وایی والیبال خیلی دوست دارم دمت گرم عاشقتمممم♥️ جواب ندادم فقط لایک کردم زشت نیست؟

۳۳سالشه اوایل نمی‌دونستم اینجوریه 😭دیشب تو اینستا دیدم روسری سرش کرده دندونشاشو آورده بیرون قیافش ترسناک کرده چالش با من از تغییر حرف نزن گزاشته بود😂بچه ها مسخره نکنید چون قیافش خوبه و جذب چهرش شدم😭حس میکنم شیرین عقله همیشه هم میناله از سینگلی ولی حس میکنم بخاطر رفتارش کسی بهش پا نمیده یبارم منو و دوستمو از دور دیده بود جیغ کشید گفت زیبااااا اسممه میخاست بپره بغلم کنه فرار کردیم 🤦🏻

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃

حببیبم اگه خوابه طبیبم روووو میخوام🤣🤣🤣

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حبیبم اگر خواب طبیبم رو میخوام 😅🤨

لایک نکنید 🚫⛔    برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱         🚫 درخواست دوستی ندید با تچکر 😊
2731

عاشق شدیییی

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
حببیبم اگه خوابه طبیبم روووو میخوام🤣🤣🤣

عه اسم مجازیه منم پریاست 😆ولی حبیب می‌دونه زیبام

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2740
عه اسم مجازیه منم پریاست 😆ولی حبیب می‌دونه زیبام

من اسم واقعیمه   عشقی🤪

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼
عشقی 😆♥️

خخخخخ پریا اسم واقعیمه🤣🤣🤣

من اسم واقعیمه   عشقی🤪

از کاربر زندگی جونم خبر ندارین؟

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
از کاربر زندگی جونم خبر ندارین؟

نمیشناسمش

2706