2733
2734

از کجا بفهمم از نظر جنسی گرمم یا نه ؟ 

تو معاشقه با نامزد سابقم تحریک نمیشدم یا خیلی خیلی کم این اتفاق می افتاد معاشقه زیاد بود در حد نامزد بازی

البته اصلا نامزدمو دوست نداشتم و معاشقه با درخواست و اصرار اون بود

و‌لی با دیدن فیلم و عکس و … (فیلمهای پ‌ورن منظورم نیست) تحریک میشم کاملا

اینکه با معاشقه تحریک نمیشم سردم درسته؟ 

رابطه ام تا حالا نداشتم 

من قصدم از این سوال پیدا کردن جوابی برای جواب دادن به سوال خواستگارامه پس تاپیک رو به حاشیه نکشین تا نترکه 

چه واضح😐 

خودت نمیدونی ما از کجا بدونیم!

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید چون دوستش نداشتی   تحریک نمیشدی

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼
2731
2740

خانم ها در تجرد و باکرگی اصلا مشخص نمیشه ، برخی دوران عقد میگن معاشقه برامون شکنجه بود ولی بعد از پرده زدن همش آویزون شوهرن و برعکسش هم زیاده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
تو خودت نمی دونی گرمی یا سرد  ما بدونیم تو این سایت به این بزرگی ؟

میدونستم دیوونه بودم بپرسم که بعدش مجبور باشم در خواست دوستی هزار تا مرد هول رو حذف کنم؟

اینجا پر خانم با تجربست که قطعا میتونن کمکم کنن

2706