2733
2734
عنوان

یه لحظه خانما

60 بازدید | 8 پست

یه سوال دارم از دخترا و زن ها 

فرض کنید هرروز از روی اجبار یه فردی رو میبینید که از اون خوشتون نمیاد شایدم بدتون میاد یا دوست دارین یه بلایی سرش بیاد که دیگه نبینیش 

حالا مجبوری هرروز یکی دوساعت اونو تحمل کنی 

نمیگم چون من خوشگلم و فلانم و اینا منو نگاه میکنه و از من خوشش میاد چون میدونم اونم از من بدش میاد 

ولی به هرحال و به هر دلیل وقتی منو نگاه میکنه که نمی دونم چرا و میدونم دوست داشتن نیست 

وقتی نگاه میکنه دلم می خواد یه بلایی سر خودم یا اون بیارم چون خیلی ازش بدم میاد دلم میخواد یه چنگال بردارم بزنم تو چشم زشتش بترکه 

خیلی اذیت میشم نه با نگاه امثال اون فقط با نگاه همون دلیلشم طولانیه 

کاری هم نمیتونم بکنم ، چیکار کنن به نظرتون خسته شدم رد دادم دیگه هرروز با خودم میگم قراره فردا دوباره یه عالمه اعصابم به خاطر اون خورد بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش خودمم به فکرش بودم ولی گفتم مگه اینجا مکه ست که صورتمو بپوشونم مردم چی فکر میکنن 

چیکار مردم داری دوساعت هم اعصابت اروم باشه خودش دوساعته 

یه ماسک بزن یه عینکی کلاهی چیزی نگاهشم نکن ببین اگر حس درونت اروم تره این کارو بکن

2731
چیکار مردم داری دوساعت هم اعصابت اروم باشه خودش دوساعته  یه ماسک بزن یه عینکی کلاهی چیزی نگاهش ...

مرسی عزیزم ولی میدونی چیه اینکه همزمان که من دارم یه جای دیگه رو نگاه میکنم و اون زل میزنه تو چشمام عذابم میده چشممو چجوری بپوشونم 

تو فضای بسته عینک دودی 😔ولی مرسی امتحانش میکنم 

اره من خیلیارو دیدم تازه با عینک دودی باهات حرف هم میزنن من خیلی بدم میاد چون نمیتونی طرف رو خوب ببینی اما اگر اذیت هستی بزن بگو چشمم حساس شده یا دکتر گفته یا....

2740