2737
2734
عنوان

ارتباط کمتر با آدمها آرامش بیشتر

147 بازدید | 25 پست

شاید تا همین چند ماه پیش انقدر دو رویی و چاپلوسی آدما اذیتم نمی‌کرد ولی الان حس میکنم هرچه از آدما دورتر باشم آرامش بیشتری دارم کمتر دروغ میبینم کمتر حسادت کمتر ریا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا

ولی گاهی وقتا آدم جمعو میخواد صدای دسته جمعی خنده ها خاطرات و..🥺🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2731
اشتباه میکنی، شاعر میگه:بهترین دارو برا یک انسان ،یک انسان دیگس

شاعر منظورش زن و شوهر عاشق حتما😂

نه این جماعت😶

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2740

خیلی وقت بود عروسی نرفته بودم چند روز پیش عروسی رفتم به اصرار همسرم همون ته مونده انرژی که داشتم با دیدن دوستای همسرم نابود شد مخصوصا خود عروس پست قبلیم گفتم چرا

2706