2752
2734
عنوان

ارتباط کمتر با آدمها آرامش بیشتر

148 بازدید | 25 پست

شاید تا همین چند ماه پیش انقدر دو رویی و چاپلوسی آدما اذیتم نمی‌کرد ولی الان حس میکنم هرچه از آدما دورتر باشم آرامش بیشتری دارم کمتر دروغ میبینم کمتر حسادت کمتر ریا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا

ولی گاهی وقتا آدم جمعو میخواد صدای دسته جمعی خنده ها خاطرات و..🥺🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
اشتباه میکنی، شاعر میگه:بهترین دارو برا یک انسان ،یک انسان دیگس

شاعر منظورش زن و شوهر عاشق حتما😂

نه این جماعت😶

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

خیلی وقت بود عروسی نرفته بودم چند روز پیش عروسی رفتم به اصرار همسرم همون ته مونده انرژی که داشتم با دیدن دوستای همسرم نابود شد مخصوصا خود عروس پست قبلیم گفتم چرا

2706