2737
2734
عنوان

ساعت مطالعه امروز : 1402/02/21

130 بازدید | 16 پست

10 ساعت 

برای خودم : قرار بود امروز بیشتر بخونی ولی نشد / ی ساعتو اینا مجبور بودی بیرون باشی / سردردت چرا شدید تر شده / چون هیچ کدوم از عزیزات بهت روز دخترو تبریک نگفتن ناراحت نشدی مگه نه ؟ / بهت افتخار میکنم که از اول راه ، از همون کلاس اول خودت رو پاهای خودت وایسادی و تیزهوشان قبول شدی و الان اینجایی / فردا بیشتر بخون 

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری / این صبر که من میکنم افشردن جان است⛓️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

موفق باشی دخترک❤ قوی باش چون دختر بودن تو ایران خیلی سخته💔

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2740
من بهت خسته نباشید میگم  به خودت افتخار کن که به خاطر خودت تلاش میکنی  و درنهایت روزمون ...

اگه خودمون رو پاهای خودمون واینسیم کسی از دستمون نمیگیره :)

موفق باشی دخترک❤ قوی باش چون دختر بودن تو ایران خیلی سخته💔

و فشاری ک من میکشم 

به احتمال قوی افسردگی پنهانی دارم 

و فشاری ک من میکشم  به احتمال قوی افسردگی پنهانی دارم

درک میکنم ولی سعی کن دنبال درمان باشی که مثل من نشی🙂

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2706