2733
2734
عنوان

ساعت مطالعه امروز : 1402/02/21

203 بازدید | 21 پست

10 ساعت 

برای خودم : قرار بود امروز بیشتر بخونی ولی نشد / ی ساعتو اینا مجبور بودی بیرون باشی / سردردت چرا شدید تر شده / چون هیچ کدوم از عزیزات بهت روز دخترو تبریک نگفتن ناراحت نشدی مگه نه ؟ / بهت افتخار میکنم که از اول راه ، از همون کلاس اول خودت رو پاهای خودت وایسادی و تیزهوشان قبول شدی و الان اینجایی / فردا بیشتر بخون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موفق باشی دخترک❤ قوی باش چون دختر بودن تو ایران خیلی سخته💔

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
و فشاری ک من میکشم  به احتمال قوی افسردگی پنهانی دارم

درک میکنم ولی سعی کن دنبال درمان باشی که مثل من نشی🙂

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2706