2733
2739

آواز دهل از دور خوش است

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

منم ۳۳ سالمه دو تا بچه دارم الان دارم برای کارشناسی میخونم تو فکر اینم آیندمو بسازم برای ارشد هم می‌خوام بخونم 😍😍 چرا انقدر ناامیدی عزیزم خب پاشو به فکری کن ، درست رو ادامه بده یا برو یه مهارت یاد بگیر هنوز سنی نداری که 

در حال به روز رسانی .....

کاردانیت چیه ؟ اگه فقط شغل دولتی میخوای برو لیسانس ابتدایی از ازاد بگیر ازمون استخدامی بده شاغل شو مستقل شدن بهترین چیزه ، تا ۴۰ سالگیم وقت داری واسش

تکاپو برای نجات ✨️
منم ۳۳ سالمه دو تا بچه دارم الان دارم برای کارشناسی میخونم تو فکر اینم آیندمو بسازم برای ارشد هم می‌ ...

چه مهارتی خیاطی علاقه ندارم آرایش گری سرمایه میخاد دیگه چی

عزیزم همیشه اواز دهل شنیدن از دور خوش است.

من هم خانه داری را تجربه کردم هم الان کارمندم.قطعا اسایش و راحتی تو خانه داری بیشتره و اوقات فراغتت بیشتره.فکر نکن هرز رفتی،تو الان داری از لحظه لحظه ی بچه ات لذت میبری.

اینکه میگم خانه داری اسایشش بیشتره منظورم این نیست راحته یا کاری نمیکنیا،نه من خودمم خونه دار بودم.در هر صورت زن که باشی کلی کار تو خونه هست،منتها کارمند که میشی این چیزی از مسئولیت درون خونه کم نمیکنه.هم باید بیرون کار کنی هم خونه.

ولی بازم من از شغلم راضیم.معلمم و دوسش دارم.ولی قطعا اگه شغلی بود که هرروز بود نمیرفتم.

حالا ازینا گذشته تو هم یه فکری کن،بیکار نمون.من خونه دادم که بودم خیاطی میکردم.یه هتری یاد بگیر درامد کسب کن

2706