2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها تو شرکتهای غذایی مثل میهن  و سن ایچ و امثال اینا غیر از مشاغلی که نیاز به مدرک مرتبط دارن چه شغلی هست که یه خانم بتونه انجام بده.  اخه من تو اینترنت دیدم مثلا حسابدار/ کنترل کیفیت/ ناظر و شغلهایی که تخصص و مدرک میخواد . ولی من مدرکشو ندارم میخوام بدونم واسه ماها تو اینجور کارخونه ها کاری هست؟ 

چه مهارتی خیاطی علاقه ندارم آرایش گری سرمایه میخاد دیگه چی

اگه واقعاااا بخوابی تغییر کنی میتونی ، اگه چند تیکه طلا داری یکیشو بفروش برو کلاس یه مهارت یاد بگیر باقی مسیر خود به خود بوجود میاد ، فقط کافیه واقعا بخوایی

در حال به روز رسانی .....
یه جور گواهینامه هس سوال کردم گفتن نمیشه 

عزیزم باید لیسانس بگیری گواهینامه و اینا رو ول کن

الان کاردانیت زیسته برو دانشگاه ازاد ببین میتونی کارشناسی ابتدایی ثبت نام کنی اگه تونستی که بکن نشد همون لیسانس زیست رو بگیر ، بعدش بشین بخون واسه ازمون استخدامی اموزش و پرورش

تکاپو برای نجات ✨️

چه حالی داری تو ،من زنان شاغل میبینم خداقوت میگم واقعا بهشون ،درتوان من نیست ازصبح پاشم برم کاربیرون دوباره بیان کارخونه ،بچه ،شوهر وخودمم انجام بدم ،واقعا توان بالا میخواد داری توانشو؟

نظام سرمایه داری یه کاری کرده زن خانه داره احساس پوچی کنه درحالی که واقعا کارخانه داری فرسایشی وسخته مخصوصا اگر مادرهم باشی ،خیلی به خودت سخت نگیر 

عزیزم   میشه بگی انلاین شاپ چی بهتره الان؟که سرمایه کم بخاد؟

چی یهتره نمیشه گفت. 

با سرمایه خیلی کم هم میتونی جنس جور کنی 

باید هر روز ولی پای پیجت باشی

💵مشاوره رایگان راجب آنلاین شاپ و کسب و کار شما . 💵 هزینه: یه دعای کوچولو برام بکن