2737
2734

واقعا برا منم سئواله

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفرین داریم‌ تا نفرین 

نه همش نمیگیره

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
2731

ناحق ؟مگه شهر هرته

بع خودش ده برابر بدتر برمیگرده 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)

وا معلومه که نمیگیره. به ناحق باشه چرا باید بگیره اصلا کیه که بشنوه؟ میگن به دعای گربه سیاه بارون نمیاد. ولی اگه دل شکوفنده باشی و بجا باشه شاید خدا صداش رو بشنوه ولی بازم اون اتفاقی که خدا صلاح بدونه میوفته اگرم بخواد خود خدا میبخشه. اصلا اینجوری نیست که هرچی اون گفت بشه 

آه و نفرین مظلوم میگیره

و مثلا مادر پدر اگه ظلم کرده باشی در حقشون

و اگه نفرین یه شخص در حد خطای طرف مقابلش نباشه اون گناه کرده.

در ثانی من معتقدم بد بخوای به نا حق البته قبل اون طرف سر نفرین دهنده میاد

من دیگه حس ششم نیستم🙂
2740

از ناحق نه 

کلا نفرین اسمش هم منفوره 

ولی دل شکستن تاوان دارع

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌