2737
2739
عنوان

دوس دارم ازدواج کنم

393 بازدید | 23 پست

دوستام همه دوس پسر دارن ولی من تاحالا نداشتم دوس دارم هرچی سریع تر ازدواج کنم تا وارد این کثافت بازیا نشم از طرفی چون دانشجوی شهر دورم و خوابگاهی تا 4سال دیگه نمیشه من الان چی کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ب خودت برس.. ب درست فکر کن.. بفکر پیشرفتت باش

اون که آره ولی نمی‌خوام دوس پسر داشته باشم از طرفی فک کنم بقیه میگن حتما ایراد داره هیشکی باش دوس نمیشه در حالی که خودم نمیخوام

2740
اون که آره ولی نمی‌خوام دوس پسر داشته باشم از طرفی فک کنم بقیه میگن حتما ایراد داره هیشکی باش دوس نم ...

بقیه حرف مفت زیاد میزنن به فکر آیندت باش

𝑩𝒆𝒉𝒕𝒂𝒓𝒊𝒏 𝑬𝒏𝒕𝒆𝒌𝒉𝒂𝒃𝒆 𝑸𝒂𝒍𝒃𝒆 𝑴𝒂𝒏𝒊 𝑻𝒐 ب‍‌ه‍‌ت‍‌ری‍‌ن ان‍‌ت‍‌خ‍‌ابه ق‍‌ل‍‌ب م‍‌ن‍‌ی ت‍‌و♥️🔗 ️   ️ 

سلام بچها کسی راجبه بیمه‌ی تامین اجتماعی چیزی میدونه؟ اگه میدونید میشه بیاین تاپیکم لطفاا

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

فعلا رو درست و ایندت تمرکز کن با ادم اشتباه وارد رابطه بشی دیونهذمیشی

فقط 45 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2706