2752
2734

قضیه ی چند وقت پیشه من متاهلم. یکی از  پسرای فامیلای نزدیک شوهرم  ب من گفت کاش ی زنی بگیرم  مهربون  با ادب و خوشگل مثل تو باشه 😐 حرفش منظور بدی داشته؟

یه حرف عادی بوده دیگه درگیر نشو

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حرفش یه مقدار نسنجیده بوده 

اگه رفتارهای دیگه ش درسته و مشکلی نداره ، نادیده بگیر

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

(。◕‿◕。) نه مثلا خواسته ازت تعریف کنه جلو همسرت پرچمتو ببره بالا😂😂

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 

پ ن پ !

اینبارو بی‌خیال ! اما اگه یه بار دیگه زر زد باصدای بلند بگو بی‌شعور خواهرت خوشگل‌تر و مهربون‌تره! که آبروشم بره!

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...
2706