2752
2734

قضیه ی چند وقت پیشه من متاهلم. یکی از  پسرای فامیلای نزدیک شوهرم  ب من گفت کاش ی زنی بگیرم  مهربون  با ادب و خوشگل مثل تو باشه 😐 حرفش منظور بدی داشته؟

یه حرف عادی بوده دیگه درگیر نشو

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرفش یه مقدار نسنجیده بوده 

اگه رفتارهای دیگه ش درسته و مشکلی نداره ، نادیده بگیر

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

(。◕‿◕。) نه مثلا خواسته ازت تعریف کنه جلو همسرت پرچمتو ببره بالا😂😂

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 

پ ن پ !

اینبارو بی‌خیال ! اما اگه یه بار دیگه زر زد باصدای بلند بگو بی‌شعور خواهرت خوشگل‌تر و مهربون‌تره! که آبروشم بره!

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...
2706