2737
2734

سلام خوبید دارم روانی میشم از این حس بد میرم عروسی میبینم همه خوشگلن بجز من میرم بیرون بازم همین حس رو دارم حس میکنم هیچکس منو نگاه نمیکنه حس میکنم حتی شوهرهم بقیه رو نگاه می‌کنه منو نگاه نمیکنه حس میکنم خیلی زشتم دارم روانی میشم 😔😔😔 دوست دارم یکی نگاه کنه چرا اینجوری شدم 

مگه میشه کسی نگاهت نکنه؟

دانشجو معلم 💭درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اعتناد بنفس داشته باش

از خود راضی باش 

حالا اگه اگه اگه واقعا داری اذیت میشی یه تغییری توی چهرت تیپت اندامت ایجاد کن که رضایت بخش باشه واست

- سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیرهای خود را می پرستند..

خوبه شوهر داری من میگم چرا هیچکس منو نمی‌پسنده اگه کسی نخواد باهام ازدواج کنه چی چون همیشه بعد یکی دوتا قرار ترک شدم یعنی تو یه سال آینده دوتا قرار گذاشتم اولی تو بعد قرار اول ترکم کردم اون یکی بعد قرار دوم 

2740
اره احساس میکنم خیلی زشتم 😭

مهم نباشه واست

خوبه مثل من همه نگاهت کنن ازار روحی روانی ببینی؟🥲

دانشجو معلم 💭درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "