2737
2734
عنوان

چیکار کنم برا مژه هام

21 بازدید | 2 پست

نمیدونم حرف منو قبول دارید یا نه ولی واقعا مژه خیلی تاثیر داره تو چهره 

مخصوصا اونایی ک دور چششون یکم تیرس مژه های مشکی تر و پر تر باعث میشه اون تیرگی ب چشم نیاد 

مژه هامو لیفت کردم چند بار جای خوب ولی نهایتا ده روز خوب موند مژه گذاشتم اکستنشن کردم اینم والا ده روز خوبه بعد هی میریزه و ترمیم لازمی 

چ کنم مژه های خودم پر و مشکی بشه ؟ 

درسته با آرایش میشه ولی تو هوا گرم آرایش کردن سخته همش میریزه

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

سرمه بزن😁

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

اگه منتظری بیان بگن کرچک و وازلین و گریس و.. بزنی پرپشت میشه باید بگم خودتو گول نزن همه این روشا چرته 

این سرم های سریتا و... هم الکیه

من همرو امتحان کردم

فقط ژنتیک بقیشم کاشت و اکستنشن 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یک روزی در اون 5سال عاشقی من برای آخرین بار به تو گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)من بعد از تو زنده موندم ولی زندگی نکردم/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷