2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
مونا کرمی بازیگر از سرنوشت نقش زن سهراب رو داشت رفته با ۱۳ سال فاصله سنی زن دوم سپند امیر سلیمانی شد ...

خب به ماچه؟ خوششون اومده ازهم ازدواج کردن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
مونا کرمی بازیگر از سرنوشت نقش زن سهراب رو داشت رفته با ۱۳ سال فاصله سنی زن دوم سپند امیر سلیمانی شد ...

۱۳ سال خیلی هم زیاد و عجیب نیس تو دنیای بازیگرا

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
کی هستن  چشه خب چی شده

چند  تا فیلم که خیلی رو ادم اثر بزارن بگی یعنی از اون ها که ۳ چهار روز بعدم تو فکرشی 

اسمش به فارسی 

مرسیییی 🫂❤

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
چند  تا فیلم که خیلی رو ادم اثر بزارن بگی یعنی از اون ها که ۳ چهار روز بعدم تو فکرشی  اسم ...

Arrival یا همون فیلم رسیدن 

حیوانات شبگرد nocturnal animals 

دختر دیگر بولین the other Boleyn girl

Benjamin button سرگذشت عجیب بنجامین باتن 

عصر آدلاین age of Adeline 

از پایین به بالا شروع کن

چند  تا فیلم که خیلی رو ادم اثر بزارن بگی یعنی از اون ها که ۳ چهار روز بعدم تو فکرشی  اسم ...

من بگم؟ old boy ,بی وفا

یه کارتون هست که منی که بالای دویست تا فیلم و.‌دیدم میتونم بگم قشنگترین فیلم یا کارتونیه عمرم بوده شاید بگی کارتون چیه واسه بچه هاست یا چرته .وقتی ببینی میفهمی چی گفتم.

2706