2737
2734
عنوان

یه حس ششمی بیاد فقط همین یبار😔😫

| مشاهده متن کامل بحث + 2574 بازدید | 466 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظرت واقعا کسی گفته به سونیا من پشت سرش حرف زدم یا بخاطر چیز دیگه دعوا کرد باهام ؟  شغل ...

کسی بهش گفته پشت سرش حرف زدی و یکی پیشته ک آنتنه، پزشک نمیدونم ولی حسم میگه شغلت دلخواهم نباشه ولی راضیت می‌کنه

کاربری شیشمم مغزم انقد مغز ماهیه که یادم میره رمز عبورم چیه یکی یکی کاربریام خراب میشن بعدش 😂😔🔪 پس ممکنه این اکانتمم گم کنم ی روزی 🐻 بنظرم زندگی یه کیکه و غماش واگعی! 🍰 رفیق شهیدم مجید قربانخانی مرسی که همجا هوامو داشتی  💟
به نظرت واقعا کسی گفته به سونیا من پشت سرش حرف زدم یا بخاطر چیز دیگه دعوا کرد باهام ؟  شغل ...

سن خودت و سونیا؟

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
2740
میشه بگی امتحانتمم بالای ۱۹ میشه یا چی؟

اگه شرایط فعلی در پیش بگیری و راحت بگیری نه ولی نمرات بدی هم نمیاری

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
حسش بهم؟

دوست داره ولی میترسه زیادی نزدیکت شه چون فک می‌کنه تو حسی بهش نداری، و اینکه حسم میگه ممکنه این وسط پای چن نفر در میون باشه

کاربری شیشمم مغزم انقد مغز ماهیه که یادم میره رمز عبورم چیه یکی یکی کاربریام خراب میشن بعدش 😂😔🔪 پس ممکنه این اکانتمم گم کنم ی روزی 🐻 بنظرم زندگی یه کیکه و غماش واگعی! 🍰 رفیق شهیدم مجید قربانخانی مرسی که همجا هوامو داشتی  💟
کسی بهش گفته پشت سرش حرف زدی و یکی پیشته ک آنتنه، پزشک نمیدونم ولی حسم میگه شغلت دلخواهم نباشه ولی ر ...

میشه درخواستم قبول کنید یه لحظه ؟ 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
2706