2737
2734

همش میومد میگفت این ساعتا رو یکی به من بدید هرچی میگفتیم اینا رو خریدیم باهم دستمون کنیم فایده نداشت امروزم اومد داشت بین ساعتا انتخاب میکرد کدومو ببره منم گفتم به همسرم زنگ بزنه اول بعد بره شوهرمم الکی گفت اون ساعتا خرابه درست نمیشن تا نبره برای خودش .برداشت یکی رو برد اینقد بدم میاد ساعتی که دست من ستش دست پدرشوهرمه حس بدی دارم

ببر بده مادرشوهرت برای خودتون یکی دیگه بخرید 

پدرشوهرت خسیسه؟ 

درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                           در نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا یه ساعت به پدرش بده اسمون ب زمین نمیاد ک  اگ پدر خودتونم بود یا هر مرد دیگ ای ساعت شبیه ب ...

وقتی ما ی چیزی رو ست هم خریدیم حتما دوسش داریم اومد به زور ساعتو برد خب بره بخره

2738
حالا یه ساعت به پدرش بده اسمون ب زمین نمیاد ک  اگ پدر خودتونم بود یا هر مرد دیگ ای ساعت شبیه ب ...

والله من بدم میاد ست خودم و همسرم رو پدرم بردارن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

تو خودت دو ملیون بدی ساعت ست با همسرت میدیش کس دیگه چند بار بهش گفتم اینا رو باهم میندازیم تو گوشش نرفت

2706