2733
2734
عنوان

همسرم دوتا ساعت ست خریده بودبرامن وخودش پدرشوهرم ساعت همسرمو برد

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 38 پست
دقیقا وقتی ادم چیزی رو میخره حتما دوسش داشته و لازم بوده چرا باید هی بگه اینو بدید به من 

ساعت خودتو مودبانه بده مادرهمسرت

اینجوری همسرت متوجه میشه باید بهتر از زندگی اش مواظبت میکرد و یا حداقل بلکه اونا متوجه بشن ست یعنی چی

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساعت خودتو مودبانه بده مادرهمسرت اینجوری همسرت متوجه میشه باید بهتر از زندگی اش مواظبت میکرد و یا ح ...

مادر شوهرم ساعت نمیندازه میبره میده به دختر عمه های شوهرم بدتر حرص میخورم 

مادر شوهرم ساعت نمیندازه میبره میده به دختر عمه های شوهرم بدتر حرص میخورم 

بازم بده

اینجوری بهتره

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2731
بله گرون تر از این هارو هم دادم من احترام و ارزش قائل شدن برای پدر مادر هر دو طرف رو واجب میدونم این ...

بحث احترام نیست اگه من راضی بودم ی چیزی وقتی میاد به زور میبره دیگه احترامی میمونه

خب واقعاً نیاز داره یا به بچه های دیگش میده؟

عزیزم نیازم داشته باشه بره بخره خب ماهم نیاز داشتیم خریدیم چیه اون دوس داره همه اتاقاش بخاری داشته باشه ما نداشته باشیم