2733
2739

سلام علیکم

در راستای ارتقای سطح ادبیات و اطلاعات عمومی خودم و دوستان ، جدید ترین یافته خودم رو در اختیارتون قرار میدم

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

عبارت پیش قاضی و معلق بازی، یک عبارت غلط مصطلح هست.

عبارت صحیح " پیش غازی و معلق بازی" هست.

غازی در فرهنگ لغت به معنای جنگجو و همچنین بند باز ، تعبیر شده.

در این عبارت، منظور از غازی همان بند باز است

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

تا دستاوردی دیگر  درود و دو صد بدرود😁

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
 بسیارر عالی ممنون از اطلاع رسانیتون💜

محبوبه می بینم که بنفشی دخترم💜💜💜💜

محبوبه می بینم که بنفشی دخترم💜💜💜💜

اون قلب که تقدیم به وجود گل خودتونه😘

اما اگه منظورت لباسمه اره 

رنگ مورد علاقمه 😆 مدیونِ کسی فکر کنه جهت گیری سیاسی دارم :)

اخه تو خبر متهم شدم به جانبداری از گروهها😅

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊

جالب بود 

لایک ...👍👍👍

خدا گریه ی مسافرو ندید/دل نَبست به هیچ کس و دل نبرید/آدما برای دوری از دیار .../جادّه رو برای غربت آفرید/جاّده اسم منو فریاد می زنه /می گه امروز ،روز دل بریدنه/کوله باری که پُر از خاطره هاست/روی شونه های لرزون منه                                           ((ایمان کسی واقعی باشه ، خدا بینشون عشق بوجود می یاره که با آرامش و تعهد تضمین میشه !!!))
2706