2752
2734
عنوان

عزیران، لطفا به این موضوع مهم توجه فرمائید

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 26 پست
اون قلب که تقدیم به وجود گل خودتونه😘 اما اگه منظورت لباسمه اره  رنگ مورد علاقمه 😆 مدیونِ کس ...

بابت قلب ، سپاس

مدیونی که فکر کنی من هم عاشق رنگ بنفشم💜💜💜

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
همین امروز این مطلبو تو تل گر ام خوندم.  ممنون

منم همونجا خوندم ولی اول جهت اطمینان سرچ کردم معنی کلمه غازی رو

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابت قلب ، سپاس مدیونی که فکر کنی من هم عاشق رنگ بنفشم💜💜💜

نه والاا بر منکرش لعنت 

ولی پیش غازیو ....😂😂

راستی من خیلی دوست دارم شمارو ببینم میدونی شبیه هدیه تهرانی تصورتون میکنم همونطور جدی و باجذبه😆

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊
2731
نه والاا بر منکرش لعنت  ولی پیش غازیو ....😂😂 راستی من خیلی دوست دارم شمارو ببینم میدونی ...

محبوبه، من اگر شکل هدیه تهرانی بودم که غمی نداشتم.

البته بی شباهت نیستما. فقط دماغم یه مقداااااار بزرگتره، قدم یه چند ساااااانت کوتاهتره😀😀😀😀

ولی بهتره همون تصور رو راجع بهم داشته باشی. نمی خوام کاخ آرزوهات رو ویران کنم😂😂😂😂

محبوبه، من اگر شکل هدیه تهرانی بودم که غمی نداشتم. البته بی شباهت نیستما. فقط دماغم یه مقداااااا ...

با این تفاسیر پس خود  خودشی 

واجب شد من ببینمتون 😆

تابحال تو عکسبازیا بودین شما؟

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊
با این تفاسیر پس خود  خودشی  واجب شد من ببینمتون 😆 تابحال تو عکسبازیا بودین شما؟

عکس ،گذاشتم چندبار . اتفاقا همین چند شب پیش هم عکس گذاشتم