2733
2739
عنوان

مادر شوهرم یه نابغه است

| مشاهده متن کامل بحث + 17047 بازدید | 259 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری یه مادر دلش میاد از پسرش پول بگیره واسه گوشی سی تومنی که واجبم نیست!!؟حتی مجردم بود آدم دلش نمیاد چه برسه که زن داشته باشه و هزینه زندگی خودشو باید تأمین کنه!عجب مادرایی پیدا میشن والا جادوگرن!🤯😵

"یاد گرفتم توقع از هیچکسی،جز خودم و خدام نداشته باشم،ازون به بعد آرامش روح و روانم تضمین شد..🧚🏼‍♀️'و معتقدم جدای مذهب و دینمون،میشه تو قلب هم جوونه بزنیم اگر که'انسانیت'رو باور داشته باشیم و به هم'رحم'داشته باشیم.."🤍🦋🤍🗝️✨#11228tatal44
2731
تو اطرافیان ماحکم خدایی هست سیسمونی رو خانواده دختر بخرند..بنده خدا یکی از اقوام آنقدر اذیت میشه برا ...

دقیقا ماهم رسمه که سیسمونی بچه اول رو مادر دختر بخره 

همه چیز ازذهنت شروع میشه 

تو هم بگو دیدم مامانم داره ضایعاتی جمع میکنه واسه خرید سیسمونی منم بهش گفتم لازم نیست شوهرم خودش میخره .‌..واسه سزارین حالا ماه بعد بگو دکتر گفته فلان مبلغ میشه

شروع رژیم ۲۱ اردیبهشت.وزن ۶۷.هدف اول ۶۳ هدف دوم ۶۰. هدف نهایی ۵۷
2740

همیشه ازقدیم بوده سیسمونی باخانواده زن

ماهاام همه مادرو پدرامون گرفتن

تو توقعت بیجاس ک انتظار داری هم ببرت سزارین هم سیسمدنی برات بخره 

تازه شوهرت گوشی ۲۵ملیونی گرفته مادرش ک نگفته گوشی چقدری میخام

حالا یه گوشی پونزده تومنی میخرید نمیشد؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
نذاری مادرت سیسمونی بخره ها... اگه خیلی اصرار داشت بگو همون پول رو طلا بگیره سر زایمانت. بهت بده. ول ...

عاقلانه ترین نظری که گفته شد ...

استارتر لطفا همین کار رو کن ...

چطوری یه مادر دلش میاد از پسرش پول بگیره واسه گوشی سی تومنی که واجبم نیست!!؟حتی مجردم بود آدم دلش نم ...

پسرش خودش گرفته گوشیو براش

بنده خدا که نه گفته گوشی بگیر نه ازش پول گرفته

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706