2733
2734
عنوان

مادر شوهرم یه نابغه است

| مشاهده متن کامل بحث + 17076 بازدید | 259 پست
بگو به مامانت بگو بطری پلاستیکی هاشو جمع کنه دوتایی پول زایمان وسزارین نوه‌شو جور کنیدباهاش پس.

من خودم زباله ها رو تفکیک میکنم میفروشم 

هر سری یه میلیون میشه 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از دوستانم دارهphd, میخونه تو یه شرکت سمت نسبتابالایی داره ک کلی زیر مجموعه داره بعد  تو حوزه فرهنگی فعاله کتاب مبنویسه برای روزنامه مطلب مینویسه جدیدا گوشی خرید ده میلیون....

اره جاری خواهرم دو سال و نیم پیش ۶ تومن داده بود

الان تو به بیمارستان حصوصیم بخواد زایمان کنه هزینش کمتر از سزارین نیست 

اگ اپیدورال و ماما خصوصی بگیره دکتر خودشم بگ بیاد

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
بنظرم همونجا خودتو بزن به غش و مریضی ببرتت بیمارستان بگو فشار عصبی بهم وارد شد. یکم بترسه هم خودش هم ...

راست میگه ها ولی بخشید شوهرت خیلی بیشعوری خودت بزن به مریضی تا حالش جا بیاد خیر نبینه مادر شوهرت 

ببخشید به کجا میفروشین ؟ اخه منم تفکیک انجام میدم کلی پلاستیک دارم ازم میخرن ؟

ضایعاتی ها میخرن ...اره عزیزم چرا نخرن 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

شوخی میکنی؟! وای خدای من حرص نخور عزیزم برای خودتو بچه خوب نیست عزیزم

بزار هر غلطی میکنن بکنن انشاالله گوشیش بیافته بشکنه دلم خنک شه😐

موقع زایمان از شوهرتون  پول میخوان تو بیمارستان نه از شما نگران نباش عزیز دلم میگزره 

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم همبن رکب رو ۶سال پیش خوردم همسرم اومد کنارم ک فلانی ندارم و دستم خالی شده و نمیتونم بچه دنیا اومد برات چیزی بخرم )طلا(رسم داریم ی انگشتر کوچیک حتی شده بعد دلم سوخت خدا شاهده ماه بعدش یک ونیم داد پمپ و تانک اب گذاشت خونه باباش ک النگو میخرید کمتر ام میشد اون زمان بعدم اومد ماشینو فروخت خرج خورد و خوراک اون ماه و زایمانمو داد تف ب من😁😁

اینهمه سیاست و اینجوری مظلوم نمایی کردن، نابغه بودنه دیگه نه؟ شوهرم چششاش پر اشک شده بود میگفت بیچار ...

منم جاریم ومادرشوهرم زنگ میزنن به شوهرم گوشیرومیدن دست دخترجاریم ازشوهرم عروسک وشارژ و.... میخواد اینم خرمیشه میگیره.

عمرا اگه بزارم مامانم حتی یدونه پتویاحوله واسه بچه بگیره بهش هم گفتم نمیزارم مامانم حتی یک حوله واسه بیمارستان بچه بگیره جای اینکه خرج بچه ی اینواون کنی یادمیگیری واسه بچه ی خودت خرج کنی لخت نمونه.بزار ک.ونض جر بخوره فیلش یادهندستون نکنه روانیست حق بچه ی منو جاریم بخوره واسه بچه خودم برادرومادرم تاوان بدن مگه اونا بچه خواستن ک سیسمونی بگیرن.قشنگ مجبورمیشه خودش بخره اونوقت دیگه فرصت نمیکنه خرج بچه ی جاری روبده

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید به کجا میفروشین ؟ اخه منم تفکیک انجام میدم کلی پلاستیک دارم ازم میخرن ؟

اره گل زایعاتی میخرن ولی مفت 

ارزش نداره 

من همیشه جمع میکنم ی پلاستیک بزرگ ک شد میزارم کنار جدول اینایی ک زباله گردن بردارن انگار صدقه میدی

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
من خودم زباله ها رو تفکیک میکنم میفروشم  هر سری یه میلیون میشه

عزیزم مگه چند تا کیسه جمع میکنید یه میلیون میشه؟! منم پس برم بفروشم 

یه سه چهار تا کیسه دارم😂

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706