2737
2734

موقع زایمان ی لحظه خیلیییی درد داشتم جیغ میزدم و زور الکی زدم ی لحظه‌ک‌ماما اومد معاینه کرد داد زد بچه اومد بدون لباس عوض کنه یاوسایل تیغ اینا بیارهذسر بچه رو گرفت و‌دنیااومد اولش فک‌کردم‌بد‌ون‌برش و‌بخیه شده زایمان اولم بلافاصله بعد زایمان اروم‌شدم ولی این یکی دردم بعد زایمان هزار برابر شد دکتر گف سر بچه پاره کرده ببخشید ک‌میگم خیلی ترسیدم فقط مجبورم بپرسم ببینم کسی اینطوری بوده 

کلیتروسم۴تا بخیه خورد ببخشید اون دوتا ک‌اویزون لابیا هرکدومش کلی بخیه خورد بخیه های دهانه واژنم خیلی درد نداره ولی این بخیه های دیگ ولقعا عذابم میدع دستشویی میرم میمرم‌زنده‌میشم درحالت عادی لمس کردن کلیتروس دردناک الان بخیه هاش یجوری عذابم‌میدع حتی هنوز ن‌جوش‌خورده ن بخیه هاش افتاده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

چند روزه؟؟؟؟

بخيه هاش اذيت كننده هستن 

سشوار بگير 

يكمم افتادنشون طول ميكشه مواظب باش عفونت نكنه

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا بهت هررررررررررچه سریعتر شفا و سلامتی بده من هم هفته ششمم حااااااالممممم افتضااااااح دارم مرگمو با چشمم میبینم عذابه قیامته از اب بدم میاد همششششش تهوع دارم 

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربریم از سال ۹۷هست این ماه تیکر بارداری میزنم حتمااااااااا🙏 دیدید بالاخره بعد شش سال حامله شدم با دعای خانومای باردار سایت؟ خدا بغلمو با دستاش پر کرد 😭😭😭خدایا شکرت 
2740
متاسفم برای دکترت. برو یه متخصص خوب 

دکتر شیفت هنوز نرسیده بود بیمارستان چون‌خیلی یهویی شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

من زایمان طبیعی بودم....یه دارویی هست واس شلی شکم.اونو می‌خوردم.که اذییت نشم موقع دستشویی.توالت فرنگی مینشستم.دو تا پماد بود .واس افتادن گره بخیه ضد قارچ بود.هر دورو قاطی میکردم میزدم روی بخیه بیرونی...۲هفته تمام.صبح ظهر شب تو تشت آب و بتادین ۲۰دقیقه مینشستم...کمک می‌کنه به زود جوش خوردن بخیه...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
چند روزه؟؟؟؟ بخيه هاش اذيت كننده هستن  سشوار بگير  يكمم افتادنشون طول ميكشه مواظب باش ع ...

هفته پیش مث‌امروز

زایمان اولم خیلی خوب بود بخیه هام اصلا اذیتم‌نمیکرد ولی این یکی بخاطرخثدش پاره شد اینجوری شدم 

از دیروز خیلی دلدرد پری زیاد شده میترسم‌عفونتدکردهذباشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم کباب شد برات 🥹

😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706