2752
2734
عنوان

کتاب

| مشاهده متن کامل بحث + 3063 بازدید | 502 پست
😂😂🖐️ما اینجوری هستیم دیگه  سربازی 😳😂؟ همشون باهم ؟ داداشم 🥴🥴

نه عالیه واقعا 👀✌️

آره سربازی (اجباریه تو کره معروف و غیر معروف هم نداره )

بله همشون 

داداشت ، آره :/

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
می‌دونم بابا  تو ایران بیشتر از همه چی به هنرمندا گیر میدن . حرف هم که همیشه هست .

چه خوب که اینو میگی 

موافقم 

ولی دیگه هیت راجب این گروه خیلی بیشتره همه با اینکه هیچی نمی دونن یه جبهه ی خاصی دارن

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

رشته ات چیه؟من هم پشت کنکوریم

هنرستان بودم برا ترمیم اومدم ریاضی/تجربی

هیچی نخوندم ۳۰ ام امتحان دینیه

تو چجوری میخونی؟

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
هنرستان بودم برا ترمیم اومدم ریاضی/تجربی هیچی نخوندم ۳۰ ام امتحان دینیه تو چجوری میخونی؟

من الان اوضاعم نابوده اصلا نمیتونم درس بخونم . دینی قبلا فیلم دیدم براش ولی جدیدا نخوندم

اول فکر کردم مرحوم بتهوون رو میگید اینستا دنبال میکنید😂 ریباک بنظر من خیلی کم لطفی در حقش شده &nbs ...

واقعا 🤣🤣

بله درسته 

امید وارم یروزی تو بهترین جایگاه ممکن باشین .

ویولن واقعا ساز خوبیه ولی متاسفانه من دنبالش نرفتم برنامه دارم برای یادگیری ابتداییش البته بعد از اینکه دانشگاه رو تموم کردم .

ببینید من تو هر سبکی و از هر کسی گوش میدم ولی بعضیا هستن (فقط چند نفر ) که برام همیشگی ان و بیشتر رو کار هاشون زوم میکنم 😉  

چندین نفر از بزرگان موسیقی رو معرفی میکنم و پیشنهاد میکنم حتما کارهاشونو گوش بدین .

کریستین زیمرمن
رافاو بلخاچ
هلن گریمود
نیکولا بندتی
ماکسیم ونگروف
و.....
بابک رادمنش
بنان
کامکار
بدیعی
کلهر
مشکاتیان
همایون خرم
و....

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
امیلی برونته نویسنده محبوبمه و تنها یک کتاب ازش تو این دنیا وجود داره:)

آخ گفتی 👏

دمش گرم واقعا 

میتونم بگم بالای ۵ دفعه خوندمش و عاشقشم .

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
نه عالیه واقعا 👀✌️ آره سربازی (اجباریه تو کره معروف و غیر معروف هم نداره ) بله همشون  ...

دارم ازشون گوش میدم همین الان 👌

چه خوب و جالب ‌.

داداشم فعلا داره برا نهایی ها میخونه 🤒😂 

چه خوب که اینو میگی  موافقم  ولی دیگه هیت راجب این گروه خیلی بیشتره همه با اینکه هیچی نم ...

همین که گوگل میکنم اسمشونو میبینم بعضیا چیا نوشتن .

گروهشون خفنه . 

باید همه آهنگاشونو گوش بدم بعدش به نتیجه کلی برسم 😉

آخ گفتی 👏 دمش گرم واقعا  میتونم بگم بالای ۵ دفعه خوندمش و عاشقشم .

واقعا محشره فوق العاده ست

من کتاب غرور و تعصب هم عاشقشم جین آستین هم قلم فوق العاده ای داشته

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
امیلی برونته نویسنده محبوبمه و تنها یک کتاب ازش تو این دنیا وجود داره:)

سه خواهر عالی ان

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2706