2733
2734
عنوان

کتاب

| مشاهده متن کامل بحث + 3062 بازدید | 502 پست
نه من۵ تا دروس عمومی ترمیم میخوام بزنم فقط دینی عربی زبان فارسی  سلامت و خب دارم دینی میخ ...

هرچی بیشتر میگذره بدتر میشه قوانینشون😐💔فقط باید زودتر خلاص کنیم خودمونو 

مطمئنم میتونی تو ❤️🌱😌

واسخ زبان جایی مشکل داشتی قریشی ببین عالیه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ولش کن بابا  همچین موضوع کوچیکی نباید ناراحتت کنه

خیلی اوقات با کاربرا بحثم میشه دیگه نوتیف باز نمیکنم

که بحث ادامه دار نشه

ولی ایندفعه نمیدونم چش شده پریده به من😐

یک غلطی کرده بودم اره قبول ولی وقتی هیچکاری نکردم خب:/

ممکنه یادم نیاد؟ 😐😐😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خیلی اوقات با کاربرا بحثم میشه دیگه نوتیف باز نمیکنم که بحث ادامه دار نشه ولی ایندفعه نمیدونم چش ش ...

به کتفت بابا

خودتو درگیر نکن 

اهمیتی نداره

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
به کتفت بابا خودتو درگیر نکن  اهمیتی نداره

شیطونه میگه بگم معنی اسم کاربریش خلاف قوانین سایته 

دیدم کار داغونیه نگفتم 😐😂

2731
شیطونه میگه بگم معنی اسم کاربریش خلاف قوانین سایته  دیدم کار داغونیه نگفتم 😐😂

آره بابا ولش کن 😂🚶‍♀️

همون اول باید بی توجه می بودی

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
آره بابا ولش کن 😂🚶‍♀️ همون اول باید بی توجه می بودی

اخه میدونی خوشم نمیاد تو سایت حاشیه داشته باشم یا کسی ازم بدش بیاد

که برعکس اینقدر توهین میکنن بهم😐🤣

تازه یارو فشاری بی تی اسم هست

اخه میدونی خوشم نمیاد تو سایت حاشیه داشته باشم یا کسی ازم بدش بیاد که برعکس اینقدر توهین میکنن بهم ...

بد تر شد که بگم حقشه 😂✌️

چرا برات مهمه وقتی این آدمای فیک حتی یه میکرون تو زندگیت تاثیر ندارن؟

بد تر شد که بگم حقشه 😂✌️ چرا برات مهمه وقتی این آدمای فیک حتی یه میکرون تو زندگیت تاثیر ندارن؟

🤣🤣اخه روانی میگه از کاربریت معلومه 14 سالته بخدا همیشه به ما ارمیا میگن 14 ساله خب بزرگ میشیم ماهم😭🤣

واقعا راست میگی نباید ریکشن نشون میدادم ارزششو نداشت 💔

🤣🤣اخه روانی میگه از کاربریت معلومه 14 سالته بخدا همیشه به ما ارمیا میگن 14 ساله خب بزرگ میشیم ماهم ...

چقدر چرت و بی منطق 

بی خیال 

آره ارزش نداره نی نی یار هیچ کاری نمیکنه 

پس خودتو درگیر نکن 

بذار بعضیا به نفهمیشون ادامه بدن 

چقدر چرت و بی منطق  بی خیال  آره ارزش نداره نی نی یار هیچ کاری نمیکنه  پس خودتو در ...

حالا اگه من یک بیشعور میگفتم تا الان تعلیق بودم🤔🤣

هعیییی مرسی گلم آروم شدم💜🥺

حالا اگه من یک بیشعور میگفتم تا الان تعلیق بودم🤔🤣 هعیییی مرسی گلم آروم شدم💜🥺

آره 

دیگه این چیزا تعلیقی نداره 😂

امیدوارم آروم شده باشی 

خوشحالم :)

هیچ آدمی لایق اهمیت نیست 

پس لطفا خودتو واسه آدمایی که تاثیری روی زندگیت ندارن درگیر نکن 

بذار افکار و حرفا و اعمالشون بی اهمیت باقی بمونه

هرچی بیشتر میگذره بدتر میشه قوانینشون😐💔فقط باید زودتر خلاص کنیم خودمونو  مطمئنم میتونی تو ❤️ ...

دقیقا فقط یه فکر خودشونن:))))💔

امسال نریم سال بعد آرزو میشه برامون 

مرسی، همچين توو💚

جدی؟کجا میتونم کلیپا قریشی ببینم؟

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
ایشالا که بیشتر میشناسی حالا 🥲💜 هفت نفرن البته الان سربازی ان وای من ذوق 🥹😂😂 چه فوری اسم ا ...

😂😂🖐️ما اینجوری هستیم دیگه 

سربازی 😳😂؟ همشون باهم ؟

داداشم 🥴🥴

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
البته اینم بگم توی کشور ما به خاطر خیلی از مسائل چرت و پرت راجبشون زیاده سعی کن همه چیو باور نکنی

می‌دونم بابا 

تو ایران بیشتر از همه چی به هنرمندا گیر میدن .

حرف هم که همیشه هست .

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
2706