2752
2734
عنوان

کتاب

| مشاهده متن کامل بحث + 3063 بازدید | 502 پست
حتما اسکرین شات گرفتم یادم بمونه (نمیدونم چه جمله ای برای بزرگی بهتوون بکار ببرم اما پیشنهادم اینه ...

😉

دقیقا 👏 

نمی دونم تو این چند ماه اخیر کاری منتشر کرده یا نه چون تو پلتفرم اینستاگرام ایشون رو دنبال داشتم و مدتیه که اینستاگرام رو پاک کردم . ولی کارهای ارزشمندی دارن . چند نفر دیگه هم هستن علاقه داشتین معرفی میکنم .

همین که هنر دوست هستین و پیگیر خودش نشون دهنده همین موضوعه 👏

بنده هم گیتار کار میکنم در کنارش برای دل خودم😅 سه تار ، دف ، باغلاما و... هم  هستش.

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
اره معمولا با ادمهای بزرگ همصحبت میشم خوبیش اینه و ازشون خیلی چیزای دیگه یاد میگیرم ✨️ اگه خدا ...

👏👏

آفرین به شما 

ممنونم ☘️

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گروه جالبی بنظر میرسن  هرچند هیپ هاپی نیستم ، دمشون گرم 😉  از این به بعد بیشتر ازشون گو ...

نظرتون خوش حالم کرد

عه جدی؟ برعکس من😅 در ضمن سبک‌ شون که فقط هیپ هاپ نیست 

ژانر موسیقی شون پاپ ، کی-پاپ ، هیپ هاپ ، ئی دی ام و آراند بی  

به آهنگ هاشون فقط به چشم موسیقی نگاه نکنید واقعا مفهوم های بزرگی دارن و اگه معنی شون هم بدونید خیلی به زندگیتون کمک می کنه

راجب اعضا BTS هم چیزی می دونید؟👀

توی کیپاپ کره جنونی رقص یکی از عناصر اصلی موسیقی شون هست

راستی شعار این گروه اینه که عاشق خودت باشی و خیلی تو این موضوع به ما آرمی ها کمک کرد

آره حتما گوش بدید شاید آرمی شدید 🚶‍♀️👀

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
در آینده ایشالله پیدا میکنه یکی از ارزوهام دیدن ازدباجشونه🥹🤌🏻

😐😂

تو خیلی خاصی 

آخه خیلی از آرمیا حتی اگه یه عکس فیک دختر کنار اعضا ببینن خودشونو جر میدن 

ولی واقعا منم مث تو اینجور نیستم 👀💜

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره 😂🤌🏻

عا این خوبه😂👀

نظرتون خوش حالم کرد عه جدی؟ برعکس من😅 در ضمن سبک‌ شون که فقط هیپ هاپ نیست  ژانر موسیقی شون پ ...

اعضاشون زیاد اطلاع ندارم ولی راجبشون میخونم 

جی هوپ و V  جالبترن 😅😅

دیروز زدم از آهنگاشون گوش بدم ولی متاسفانه داداشم جز اون افرادی بود که میشناختشون و ازشون بدش میمود☹️ 

بیشعور نمیزاشت منم گوش بدم می‌گفت با روحیات تو سازگار نیستن اینا 🤔😂

برم باز گوش بدم ازشون 

اعضاشون زیاد اطلاع ندارم ولی راجبشون میخونم  جی هوپ و V  جالبترن 😅😅 دیروز زدم ...

ایشالا که بیشتر میشناسی حالا 🥲💜

هفت نفرن البته الان سربازی ان

وای من ذوق 🥹😂😂 چه فوری اسم استیجشون رو میگه 

اسم جیهوپ  جونگ هو سوک 

اسم وی.  کیم ته هیونگ

داداشتو تحویل من میدی ؟😐🚶‍♀️

آره آره حتما گوش بده

اعضاشون زیاد اطلاع ندارم ولی راجبشون میخونم  جی هوپ و V  جالبترن 😅😅 دیروز زدم ...

البته اینم بگم توی کشور ما به خاطر خیلی از مسائل چرت و پرت راجبشون زیاده سعی کن همه چیو باور نکنی

😉 دقیقا 👏  نمی دونم تو این چند ماه اخیر کاری منتشر کرده یا نه چون تو پلتفرم اینستاگرام ایشو ...

اول فکر کردم مرحوم بتهوون رو میگید اینستا دنبال میکنید😂

ریباک بنظر من خیلی کم لطفی در حقش شده  

البته خاصیت دنیا همین اونای که باید محبوب تر و مشهور تر باشن گمنام ترن 

حتما اسمشون رو بگید خوشحال میشم

امیدوارم روزی برسه که دانشم گسترده تر بشه و

خودمم یکی از محبوبای سینما بشم✨️

به به خوشبحالتون🤌🏻✨️

من عاشق گیتارم اما بیشتر دوس دارم ویولن رو یاد بگیرم

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
😐😂 تو خیلی خاصی  آخه خیلی از آرمیا حتی اگه یه عکس فیک دختر کنار اعضا ببینن خودشونو جر میدن& ...

من کلا خاصم به دلایل مختلف😂💚

نه بابااا من  اینقدر ذوق میکنم ببینم پارتنر دارن🥹

باور کن اونام آدمن یسری ارمیا الکی جبهه میگیرین

به این موضوع

چراا؟من مثلا وقتی شنیدم جیسو قرار میذاره اینقدر خوشحال شدم

یا جنی

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
@fojoshi   اشتباه گرفتی اگه فکر میکنی درست میگی زرتی قفل نکن تا جوابتو بگیری شده پیگیری میک ...

خودت بودی،دوست دارم قفل میکنم درست بحرف بیشعور،پیگیری کن😂😂فدای سرم انگار چه چیز مهمی،بچه سال البته از کاربریت مشخصه ۱۴ ساله ای:)😂دیگه ام نوتیفاتو باز نمیکنم هرچقدر دوست داری تگ کن ریپ بزن

من کلا خاصم به دلایل مختلف😂💚 نه بابااا من  اینقدر ذوق میکنم ببینم پارتنر دارن🥹 باور کن اون ...

آها چه جالب 

آره قبول دارم

@fojoshi   اشتباه گرفتی اگه فکر میکنی درست میگی زرتی قفل نکن تا جوابتو بگیری شده پیگیری میک ...

چی شده ؟

سر چی آخه؟

چی شده ؟ سر چی آخه؟

نمیدونم واقعا 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
نمیدونم واقعا 

ولش کن بابا 

همچین موضوع کوچیکی نباید ناراحتت کنه

2706