2737
2739

خانومای عزیز اگر با خوندنش ناراحت میشید معذرت میخام از همگی ولی منم خاستم تجربه و ناراحتی خودمو باهاتون در میون بذارم 

من مبتلا به تیروئید پرکار هستم ک علاوه بر مشکلات زیادی ک داره برام یکیش نامنظم شدن پریودم یا حتی چندماه پریود نشدم هست 

ک زیرنظر دکتر متخصص هستم و گفته بود اصلا ابدا نباید باردار بشی

ولی من ناخواسته باردار شده بودم و خودم نمیدونستم و روزی ۳عدد متی مازول مصرف میکردم ک برا جنین بشدت خطرناکه 

اصلا علائم بارداری نداشتم بیشتر سرحال بودم و سرزنده کارام میکردم و پریود نمی‌شدم ک میگفتم از تیروئیدم هست

نگو من باردارم و خبر ندارم!

3ماه بعد ک رفتم دکتر برا چکاپ تیروئید گفت یه سونو مینویسم برات

منم رفتم با کمال ناباروری صدای قلبش شنیدم 

خودش دیدم😭😭😭

دخترم همسرم خوشحال شدیم گفتیم خدا خواسته انشالله ک سالمه 

تااینکه رفتم پیش دکترم گفت اصلا نمیشه نگهش داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کار شما خیلی بده

خدا بهتون صبر بده ولی الان نفر چندم هستید با این عنوانین مادران باردار رو نگران می‌کنید 

خودتون میدونید 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2731

من ۲ماه ب زور و گوش ندادن حرف دکتر نگهش داشتم 

چندتا متخصص حاملگی پرخطر رفتم 

متخصص تیروئید دیگه رفتم 

انواع اقسام سونو آزمایش ک گفتن متاسفانه سرش توده داره و جذب نشده ممکنه فلج مادرزاد ب دنیا بیاد 

اون لحظه دنیا سرم آوار شد بچه ای ک حتی اسم انتخاب کرده بودم با دست خودم باید میکشتم

میگفتم اصلا معلولش قبول دارم میخام نگهش دارم 

یک هفته طول کشید ک همسرم منو راضی کنه بریم پیش دکترم تا شیاف داخل رحم بزاره

هیچ وقت یادم نمیره روز اول محرم بود صدای هیئت و طبل امام حسین میومد کلی خواهش التماسش کردم تو راه بیمارستان ولی انگار قسمتش نبود این دنیارو ببینه😭😭😭😭

رفتم مطب دکتر هر چقد سعی کرد نتونست کیسه آب بزنه خودشم فهمیده بود میخاد بمیره همش تکون میخورد 

فقط گریه میکردم و بهش میگفتم ببخشید نمیخام بیای زجر بکشی پدری ک قبولت نداره بگه تو باعث شدی دنیا بیاد 

دکتر برام شیاف گذاشت گفت سریع برو خونه تا صبح زایمان میکنی 

دیگه سقط نبود زایمان حساب میشد 

رسیدم خونه باور کنید از ۴تا خواهر مادر ۲تا زن داداش یه خواهرشوهر یه جاری و مادرشوهر اومدن سهله حتی زنگ هم نزدن 

اینقد دل سنگ دارن 

فقط همسرم بود خودم دخترم ک بعد چندساعت کیسه آبم پاره شد و دردام شروع شد

2738

باور کنید هزار برابر بدتر از درد زایمان بچه زنده بود 

رفتم دستشویی نشستم دیدم یه چیز کبود خارج میشه نمیدونستم پاش هست با دستم کشیدم اون یکی پاش هم اومد کبود کبود بود با انگشتای کوچولو عین عروسک😭😭😭😭

تا اینکه کامل دفع شد اونقد ناز بود هیچ ایرادی نداشت کامل کامل بود همه اعضای بدنش

مادرشوهرم اصلا دست نزد طبقه بالامون هست دید پسره فقط ناراحت شد 

خودم دستشویی نشستم تا جفتش اومد😭😭😭

گذاشتمش نایلون نفهمیدم باید غسلش بدم هیچکس نگفتم نداشتم ک بگه 

طفلی دخترم زود شلوار عروسکش آورد ک بیا مامان تنش کن سردش نشه😭😭😭😭😭

خواهرم گفت عکسش بفرست ببینم زحمت اومدن نکشید بااینکه همه فامیل خوب بودم خودم بردم دفنش کردم هنوزم میگم سینه ام از درد داره میترکه 

مادرشوهرم بجای دلداری ب زن دایی همسرم گفته بود ناراحت نیست هر شب میره هیئت

درحالی‌که یه شب همسرم برد حال هوام عوض بشه ک اول تا آخرش گریه کردم

چقدرررررر دردناک....

ان شاءالله ک خدا خودش دلتو تسکین بده.

ولی واقعا گناهه بچه با معلولیت رو دنیا اورد اول از همه خودش عذاب میشکه...و پدرمادر با دیدن اون بچه روز ب روز آب میشن از غصه.دیدم ک میگم...

از کجا میدونی سالم بوده ...هنو شیش ماه بوده 

شاید فلج مغزی میشد 

ارزوی بهترینا رو دارم برات گلم.

خدایا خودت هوامونو داشته باش🌱❤️
2706