2737
2739
عنوان

وسواس فکریت درمورد چیه؟بیا بگو

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 108 پست
خواهش میکنم به این موارد فک نکن چون دست گذاشتی رو بدترین مورد. چون انسان با افکار خودش و تلقین افکار ...

میدونم فکر میکنم این بدیرین نوع وسواس هست مگه ن ؟بنظرت بدترین نوعش چنه؟

ابجی اگه فکر کردن دست خودم بود ک وسواس فکری نداشتم

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
خب بیتی جون اخرش رفتی دکتر

نه عزیز هنوز نرفتم

درگیر ترمیم معدل و کنکور شدم

قرار شد بعد کنکور پیگیری کنم

شمارفتی؟بهتری؟

من همون روز که با شما حرف زدم از یه دکتری راجب ازمایشم پرسیدم

گفت تکرار کن ازمایشو که خیالت راحت شه ولی منفیه

وای انقد این حرف بهم استرس داد چند ساعت تموم بلند بلند گریه میکردم اشکام تند تند میریخت

انقد گریه کردم که اخرش سرم گیج رفت دراز کشیدم فقط

سردرد شدم وحشتناکککک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من لابه لای وسواس های فکریم یه دقایقی رم زندگی میکنم🙄👩🏻‍🦯

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
2731
میدونم فکر میکنم این بدیرین نوع وسواس هست مگه ن ؟بنظرت بدترین نوعش چنه؟ ابجی اگه فکر کردن دست خودم ...

من آبجی نیستم ، البته شما به جای خواهرم هستی. لما لطفاً به این موضوع فک نکن . سعی کن ذهنتو با چیزای دیگه مشغول کنی که فکر نکنی

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️

من رو تمیزی خونه و خودم خیلی وسواسم و لذت میبرم از این وسواسم 😂

پروفایل خودمم💚با نهایت احترام لطفا افرادی که هنوز یاد نگرفتن به نظرات دیگران احترام بزارند نه توی تاپیک های بنده شرکت کنن و نه ریپلای کنن، ممنونم🥰بیرون بودن زلف زنان ایل جزئی از پوشش زیبایشان است و هیچ مرد اصیل قشقایی و بختیاری به زلف زنان ایل توجهی نمیکند؛ همانگونه که مردان شالیکار به ساق برهنه زنان شالیکار بی توجه اند👌حجاب باید باطنی باشد نه ظاهری... تو اگه با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بنده خدا نه! چادر سرت نزاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مشکل از جایی شروع میشه که بنده های خدا یادشون میره قاضی فقط خداست💚و دین را برایمان طوری تعریف کردند تا فقرا به جای اعتراض دست به دعا بشوند😉زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم💚💚💚💚💚دگر صدای اذان و طلوع آفتاب برایم ناقوس مرگ شد زیرا که به طاق خورشید طناب دار آویخته اند😊#نه_به_اعدام_سیاسی✌✌✌✌✌✌✌✌✌زنِ یک عدد امیر غیر لاشی😂😎پارتنر مناسب اونیه که بتونید کنارش زندگی کنید. زندگی واقعی سکوت داره، بی‌حوصلگی داره، خستگی داره، شلختگی داره، قیافه‌ی زشت داره. پارتنر مناسب اونیه که تو روزهای سخت، خودش یه باری نشه رو شونه‌ت که همه‌ش بخوای نگران باشی نکنه دوستم نداشته باشه یا نکنه خسته‌ش کنم👍اگه یکی رو پیدا کردی که مثل من بهت زل زد، اون موقع تو بُردی☺️بهترینِ قلبم تو برای من از گل و ماه و پری زیباتری..امیر تو تمام دلخوشی این دختری... 
2740
وای منم رفتم کیت خریدم بلد نبودم استفاده کنم انگار خط کمرنگ داشت رفتم  تست دادم ولی تپش قلب گرف ...

من دیروز به یاد شما بودم که چند وقته ندیدمتون

الآن دیدم کامنت گذاشتین جا خوردم😅

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
تا وقتی لذت ببری یعنی وسواس نیست و صرفا حساسی از یه جایی وسواس عذابت میده

خب پس خداروشکر💃

پروفایل خودمم💚با نهایت احترام لطفا افرادی که هنوز یاد نگرفتن به نظرات دیگران احترام بزارند نه توی تاپیک های بنده شرکت کنن و نه ریپلای کنن، ممنونم🥰بیرون بودن زلف زنان ایل جزئی از پوشش زیبایشان است و هیچ مرد اصیل قشقایی و بختیاری به زلف زنان ایل توجهی نمیکند؛ همانگونه که مردان شالیکار به ساق برهنه زنان شالیکار بی توجه اند👌حجاب باید باطنی باشد نه ظاهری... تو اگه با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بنده خدا نه! چادر سرت نزاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مشکل از جایی شروع میشه که بنده های خدا یادشون میره قاضی فقط خداست💚و دین را برایمان طوری تعریف کردند تا فقرا به جای اعتراض دست به دعا بشوند😉زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم💚💚💚💚💚دگر صدای اذان و طلوع آفتاب برایم ناقوس مرگ شد زیرا که به طاق خورشید طناب دار آویخته اند😊#نه_به_اعدام_سیاسی✌✌✌✌✌✌✌✌✌زنِ یک عدد امیر غیر لاشی😂😎پارتنر مناسب اونیه که بتونید کنارش زندگی کنید. زندگی واقعی سکوت داره، بی‌حوصلگی داره، خستگی داره، شلختگی داره، قیافه‌ی زشت داره. پارتنر مناسب اونیه که تو روزهای سخت، خودش یه باری نشه رو شونه‌ت که همه‌ش بخوای نگران باشی نکنه دوستم نداشته باشه یا نکنه خسته‌ش کنم👍اگه یکی رو پیدا کردی که مثل من بهت زل زد، اون موقع تو بُردی☺️بهترینِ قلبم تو برای من از گل و ماه و پری زیباتری..امیر تو تمام دلخوشی این دختری... 
2706