2777
2789
عنوان

وسواس فکریت درمورد چیه؟بیا بگو

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 108 پست
ترس از دست دادن پدر ومادرم وخانوادم    تازه داشتم بهتر میشدم که دوماه پیش مادرمو از دست دا ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم جاشون بهشت🌸

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروفایل خودمَم🤍فندوق کوشولوي مامان🥹تو دلیِ گشنگم🤰من و بابایی خیلی دوست داریم و بي صبرانه منتظر دیدن روی ماهتیم🫠تو این دنیای کوچیک و هفت میلیارد آدم ، یعنی تو باور میکنی؟ شمردی؟ اصلا کی شمرده؟ به جز سیاستمدار ها ، دیدی کسی آدم بشمره؟! باور نکن🥲.... باور کن همه‌ی دنیا فقط تویی و برخي دوستان🫂بقیه هم تکراری اند...💍 تو از گل و ماه  پري برای من زیباتری، تو تمام دلخوشي این دختری💍🫠من از نسل کوروش نام آورم🥰#نه_به_اعدام_سیاسی🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تست منفی شد؟ منم تست دادم منفی بود ولی همیش میگم نکنه منفی کاذب بوده برم دباره تست بدم🫤

بله منفی گفت  برو به زندگیت برس صد جا زنگ زدم  بعد از اون  اخرین بار یکی گفت خانم تروخدا زنگ نزن برو روانپزشک  

ازمایشگاهم رفتم نگرفت ازم گفت خانم وسواس داری

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
اره خداروشکرررر انشالله هیچوقتم به مرحله وسواس نرسییی

آمین عزیزم💚

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروفایل خودمَم🤍فندوق کوشولوي مامان🥹تو دلیِ گشنگم🤰من و بابایی خیلی دوست داریم و بي صبرانه منتظر دیدن روی ماهتیم🫠تو این دنیای کوچیک و هفت میلیارد آدم ، یعنی تو باور میکنی؟ شمردی؟ اصلا کی شمرده؟ به جز سیاستمدار ها ، دیدی کسی آدم بشمره؟! باور نکن🥲.... باور کن همه‌ی دنیا فقط تویی و برخي دوستان🫂بقیه هم تکراری اند...💍 تو از گل و ماه  پري برای من زیباتری، تو تمام دلخوشي این دختری💍🫠من از نسل کوروش نام آورم🥰#نه_به_اعدام_سیاسی🥺
تست منفی شد؟ منم تست دادم منفی بود ولی همیش میگم نکنه منفی کاذب بوده برم دباره تست بدم🫤

منم همش میگم چرا بار اول یه خط کمرنگ داشت نکنه اون درست بود خودم تو خونه گرفتم بلدم نبودم 

بله منفی گفت  برو به زندگیت برس صد جا زنگ زدم  بعد از اون  اخرین بار یکی گفت خا ...

وای😑خیلی بده

بی دلیل اینجوری شدین؟

من بعد یه اتفاق همش حس میکنم گرفتم

سه ماه بعد اون اتفاق تست دادم منفی بود

حالا همش میگن نکنه سه ماه کمه منفی کاذب بوده

برم دوباره تست بدم

اب آخه از کجا میاد؟ ‌سفره های زیر زمینی خالی شدن .میگن مازندران خشک میشه

عزیزم دانشمندا فقط یک درصد اقیانوسهارو کشف کردن ، همه جای دنیا آبه

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای😑خیلی بده بی دلیل اینجوری شدین؟ من بعد یه اتفاق همش حس میکنم گرفتم سه ماه بعد اون اتفاق تست د ...

من از بچگی دارم یعنی واقعا خستم 

نه عزیز هنوز نرفتم درگیر ترمیم معدل و کنکور شدم قرار شد بعد کنکور پیگیری کنم شمارفتی؟بهتری؟ من ه ...

واااای خدای من .معلومه حالت خیلی بده .درکت میکنم عزیزم تو تنها نیستی.رفتم دکتر 3روزه قرص میخورم فعلا ک اثر نکرده دکتر گف بعد ی هفته اثر میکنه .هرچقد زودتر بری زوتر اثر میکنه .ایشالا نتیجه امتحاناتتم خوب میشه عزیزم بد ب دلت راه نده ولی با این وضع وسواست فک نمیکنم بتونی درس بخونی اصلا حواست پرت میشه نمیشه درس خوند ک .ای خدا عزیزم معلومه ک خیلی درد میکشی روحی .ایشالا زودتر خوب میشی ولی بستگب ب خودت داره ک کی مراجعه کنی ک وسواست شدید تر نشده این وضع درسم نمیتونی بخونی .نظرت چنه زودتر اقدام کنی

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
وای😑خیلی بده بی دلیل اینجوری شدین؟ من بعد یه اتفاق همش حس میکنم گرفتم سه ماه بعد اون اتفاق تست د ...

من کلا به تستای بی بی چکی خیلی اعتماد ندارم 

رفتم مرکز مشاوره بیماریهای پر خطر تست دادم ده دقیقه گذشت گفت برو خانم منفیه همش میگم نکنه نیم ساعت باید میبود 

2801