2737
2739

می‌تونه از اثرات آمپولهای قبل از آی وی اف باشه ؟ 

آمپول سیگنال آف و گونال اف و این چیزا ؟

آخه بعد از تخمک کشی در پروسه ی ای وی اف هایپر شدم یعنی تخمک زیاد دادم بعدش گفتند برای اینکه شکمت آب نیاره  باید غذاهای شور زیاد بخوری اما نگفتند تا چند روز منم اومدم از بی تجربگی تا دو ماه شور خوردم فشار خون بالا گرفتم و تپش قلب شدید و یک شب احساس کردم دارم خفه میشم و غذا گیر کرده گلوم و معده م سنگ شد خیلی افتضاح...بعدش دو ماه دکتر قلب و اینا رفتم و اکو و اسکن هسته ای قلب گفتند چیزی نیست فقط فشار بالا داری و داروی فشار داد . 

اما سه ماه قبل کامل فشار روانی و روحی وحشتناکی روم بود و خیلی غم و غصه کشیدم و گریه کردم نمیدونم از اون هست یا نه ولی الآنم مثلا دراز کشیده بودم یهو احساس خفگی دست داد بهم و انگار که چیزی گیر کرده سمت چپ گلوی من توروخدا اگر کسی تجربه ای داره بیاد و بگه . کم کاری تیروئید هم دارم و دکتر غدد قراره برم . خیلی نگرانم نمی‌دونم شاید علامت های سرطانی چیزی هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید ترشح پست حلق یا خلط داری البته امکانش هست بخاطر استرس و فشار عصبی اسید معدتون زده باشه بالا&nb ...

اسید معده بالا بزنه آیا من احساس میکنم یا نه ؟ 

چون قبلاً چند بار رفلاکس داشتم مثلا اسید میاد به دهان آدم میسوزه احساس کردمش اما مال چند سال قبل بود نه الان . 

الان انگار سمت چپ گردن من زیر تیرویید یه چیزی مونده گیر کرده اما دست میزنم توده احساس نمی‌کنم .

2731
اسید معده بالا بزنه آیا من احساس میکنم یا نه ؟  چون قبلاً چند بار رفلاکس داشتم مثلا اسید میاد ...

اسید معده علائمش سوزش از معده تا گلوئه یه وقتایی احساس گلو درد هم داری یه وقتایی احساس گرما و عطش هم داری

همسرم خیلی خلط داره دکتر گفت امکان داره از معده و اسید معدش هم باشه 

در کنار آنتی بیوتیک بهش قرص معده هم داد ک خداروشکر تاثیر گذار بود

حالا اینایی ک من گفتم بر اساس تجربیاتمه حتما در اسرع وقت به پزشک مراجعه کن عزیزم ❤️ 

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🥰🍀

سلام رفیق .

نگران نباش .

بخاطر کم کاری تیروئید و التهاب تیروئید هست . فقط حتما برو دکتر غدد فورا که دردت بدتر نشه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

عزیزم من بدونه خوندن متنت اومدم بنویسم رفلاکس معده ست

متن رو خوندم بیشتر مطمئن شذم

من تو بارداری هام این خالت برام ایجاد میشه که انگار چبزی تو گلوم گیر کرده 

یه چیز خشک

همون شور خوردنهای ریاد معده رو‌ خراب کرده

2740
من اونجور بودم تیروییدمو عمل کردن برداشتن ان شالله که مال تو رفلاکس پیشنهاد من فقط  ازمایش نه ح ...

دقیقا علایمت چی بود 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
دقیقا علایمت چی بود 

دقیقایه دوهفته نارلحتی شدید داشتم داییم مریض شد بی کس بود بهش سرمیزدم شوهرم دعوا میکرد ...به اعصابم داییم فوت کرد ۵روز مونده به چهلم احساس مسکردم بغض دارم تو گلوم انگار یه چیز کوچیکی مثل گردو میومدو میرفت رفتم ازمایش عالی بودشوهرم گفت بزار یه سونو هم بنویسم مخص اطمینان که رفتمو....

دقیقایه دوهفته نارلحتی شدید داشتم داییم مریض شد بی کس بود بهش سرمیزدم شوهرم دعوا میکرد ...به اعصابم ...

سوزش گلو هم داشتی ؟

عزیزم من بدونه خوندن متنت اومدم بنویسم رفلاکس معده ست متن رو خوندم بیشتر مطمئن شذم من تو باردار ...

ای وای حالا چکار باید بکنم اصلا گاهی انگار دارم خفه میشم مخصوصا اگه بادام هندی یا زمینی بخورم بدتر میشم انگار آلرژی دارم دکتر غدد میگه علامتهات مال اعصابت هست ‌ دکتر قلب میگه چیزی نیست دکتر گوارش باید برم . آخه مگه رفلکس نباید طوری باشه که اسید بیاد داخل مری و شما احساسش کنی ؟

2706