2733
عنوان

خیلی ناراحتم 😔

95 بازدید | 12 پست

چجور زندگیه اخه تا ۳۵ سالگی حدی یکنفر هم پیدا نشد که واقعی دوسم داشته باشه بخواد ازدواج کنیم بچه دار بشم همه ش فکر میکنم زندگیم پوچ شد به هدر رفت وقتی ازدواج و بچه داری دهه هشتاد رو میبینم از خودم متنفر میشم افسردگی گرفتم 

زانوم پارگی داره لطفا یه صلوات بفرستید بهتر بشم پنج سال هست گرفتارم😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همسن توام من ی بار تجربه کردم ولی کوتاه بود 

منم یه بار یکی اومد تو زندگیم کوتاه که دروغگو بود دیگه عشق واقعی نداشتم

دهه شصتی ها دهه سوخته و جرغاله 

والا همین دهه شصتی ها همه دوستام ازدواج کردند منتظر نوه هستن من هنوز منتظر نی نی هم نیستم

چیکار می‌کنی روزاتو ؟من خیلی کلافم

هیچی با تنهایی سر میکنم یا تو نت میچرخم میبینم طرف همسن منه منتظر نوه س من هنوز ازدواج هم نکردم

واقعا دیگه چشم دیدن بچه کسی رو ندارم خیلی بد شده اخلاقم

هعی 

تو چطور؟ 

دلت نمیگیره وقتی زندگی مشترک و بچه بقیه رو میبینی؟ من بغض میکنم تازگیا اینطوری شدم

تو چطور؟  دلت نمیگیره وقتی زندگی مشترک و بچه بقیه رو میبینی؟ من بغض میکنم تازگیا اینطوری شدم

منم حالم بده همش فکر میکنم تا آخر عمر مجرد میمونم من تو عقد جداشدم حسرت همه چی به دلم موند ما دیگه کی ازدواج کنیم بچه بیاریم 

منم حالم بده همش فکر میکنم تا آخر عمر مجرد میمونم من تو عقد جداشدم حسرت همه چی به دلم موند ما دیگه ک ...

جونیمون همینجوری با تنهایی هدر شد💔