2733
2734
عنوان

بچه هاتون چقدر از شما ارث بردند؟!

436 بازدید | 36 پست

دختر من به شدت عین خودم هم چهره هم اخلاق خیلی از خوبی ها و و البته ایرادات من داره ولی  آروم تر از خودم من شیطون تر بودم 

پسرم هم شیطنتش عین خودم و مهربونی اش 

شما چطور

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

فکر کردم مالی میگی‌ 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخترم کپی خودمه چهرش، شیطنت و یکدندگیش هم کپی خودمه. پسرم کپی داداشم شده مو نمیزنه باهاش ولی شیطونه و به داییش نرفته

ذهنیت «نمیتونم» را حذف کن!! چون تو همه کاری «میتونی» انجام بدی...!!  

پسرم سیبی از وسط نصفش کردی با من 

دخترم زود رنجه مثل خودم 

زود قهر میکنه

پول دوسته 

ابروهاش کپ منه هیکلشم از من رفته 

اینا یادم بود ازشون 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
2740

بچه ک ندارم اما خودم مامانم همیشه میگ تو شبیه عمه هاتی🤣🤣

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
پسرم قیافه اش کپی خودمه اخلاقشم مث من سلیطه هست  فقط قدش به باباش رفته  کاش اخلاقشم به ا ...

😆😆خدا حفظش کنه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

من پسرم صورتش ترکیبی 

چشاش رنگ چشای منو باباش قهوه ایی روشن 

عین جفتمون گندمی روشن 

عین شوهرم موهاش بور 

عین من دماغش ریز 

لباش و چونه اش فتوکپی مال باباش 

دستاش عین من کشبده اس ولی فرم ناخن هاش شبیه باباش  مدل پیشونیشم فتوکپی باباش 

عین جفتمون دست و دل باز و خوش خنده اس 

2706