2752
2734
عنوان

بچه هاتون چقدر از شما ارث بردند؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 36 پست
🤣🤣اما من واقعا شبیه خانواده پدرمم 😂😂😂😂

مننم اما دخترم عین مثلا یه خرده شلخته است عین خودم متاسفانه خوب چجوری بهش ایراد بگیرم وقتی لنگه خودم من دائم تلاش میکنم منظم باشم اما خودم میدونم ذات ام شلخته است اونم عین من

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر من کپی برابر پدرشه  فقط رنگ پوستش روشنتره اخلاقیاتش هم بعضیاش شبیه منه بعضیاشم شبیه همسر ...

خدا روشکر

قيافش كپي خودم ولي اخلاقش نميدونم ب كي رفته هيچكدوممون انقد بد نيستيم خيلي اذيتمون ميكنه 😢😭

نگگو درست میشه انشالله

منو همسرمم بچگیمون‌خیلی خیلی اروم بودیم اما دخترم نه  بزرگترشده بهترشده

بچه پرو و بي ادبي شده😢

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم