2752
2734
عنوان

کسی قرص فینستراید مصرف کرده

94 بازدید | 15 پست

سلام من شوهرم برای ریزش موهاش قرص فینستراید یک شیش ماه مصرف کرده خیلی عوارض داره الان تصمیم گرفتیم اقدام به بارداری کنم و برای جنین خطر ناکه کسی هست که خودش یا شوهرش مصرف کرده بعد چقدر اقدام به بارداری کردین مشکلی نداشتین؟شوهرم یک ماهه که قطع کرده از پزشکای مختلفی پرسیدم یکی گفت یک ماه یکی گفت۲ماه یکی گفت۶ماه نمیدونم چیکار کنم شیش ماه هم زیاده دکتری که گفت دوماه گفت دوره تکامل اسپرم ۷۰روزه وبعدش مشکلی نداره  اگه تجربه داشتین ممنون میشم راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم صبر کن ی دوماهی ، من دوسال می‌خوردم ناخواسته باردار شدم همه گفتن اون بچه ناقصه سقط کن ولی من نکردم الان ۸ ماهمه دخترم خداروشکر سالمه ولی تا سونو آنومالی رو بدم و بهم بگن سالمه یا نه مرگ رو به چشمای خودم دیدم روحم نابود شد شما بزار با خیال راحت باردارشو عین من نشی

یعنی دوماه یا سه ماه خوبه 

اره دوماه خوبه ، ببین من خودم می‌خوردم تازه حین مصرف حامله شدم هیچ دکتری پروندمو قبول نمی‌کرد می‌گفتن اون بچه مناقصه من خودم نگهش داشتم البته ریسک کردم ولی خب خداروشکر دختره ، آخه رو جنین دختر اصلا اثر نمی‌زارم اگه جنین پسر باشه رو آلت تناسلیش تاثیر میزاره

اره دوماه خوبه ، ببین من خودم می‌خوردم تازه حین مصرف حامله شدم هیچ دکتری پروندمو قبول نمی‌کرد می‌گفت ...

اره منم شنیدم بیشتر رو‌پسر تاثیر داره خیلی بده این نگرانی ها منم خیلی دلم بچه میخواد بخاطر همین دکترا هم خیلی استرس میدن ایشالا دوماه دیگه بگذره خدابزرگه

اره منم شنیدم بیشتر رو‌پسر تاثیر داره خیلی بده این نگرانی ها منم خیلی دلم بچه میخواد بخاطر همین دکتر ...

اره صبر کن بخدا من تا قبل سونو آنومالی افسردگی گرفته بودم شوهرمم داغون شد خیلی روز های بدی بود 

2706