2737
2734

ن تو خانواده با عشق بزرگ شدم

ددی پولدار دارم

خانواده روشن فکری دارم 

ولی یه لیست از ناکافی بودن هام دارم:

درس نمیخونم

مفید نیستم

کتاب به اندازه کافی نمیخونم 

روابط اجتماعی ام پایینه 

اعتماد به نفس ندارم

چهره ام دوست ندارم

هیکل ام دوست ندارم

هیچ دوست و رفیقی جز پدر و مادرم ندارم و رسما منزوی و تنهام

پس اندازه جدیدا،  نمیکنم و سر اینکه «ببنید من چقدر خفنم »دارم لباس های برند و لوازم آرایشی برند میزنم که واقعا حقارت آمیزه ! 

به حدی اعتماد به نفس ندارم که هرجا میرم فکر میکنن از شدت خوشیفتگی و غرور محل نمیدم درصورتی که من اصلا اعتماد به نفس ندارم با بقیه گرم بگیرم یا صمیمی بشم !

خدا بهترین خونه و خانواده رو بهم داد ، و من در ازاش چیکار میکنم!؟  درس نمیخونم ، پول هدر میدم و خودمو دوست ندارم .

پرودگارا این زن و شوهر از دست من راحت کن💆🏻‍♀️

راهکاری برای مشکلاتم دارین دوستای نی نی سایتی؟! 

لطفا نگین تراپی و مشاور که من هفته ای ۸۰۰ _۷۰۰هزار تومن دارم به تراپیست پول میدم و تاثیری داشته ؟! خیییییر .

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شوهرکن😂🫶تا لااقل پدر مادرت از دستت راحت شن

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

همین که پولداری از ما خ جلوتری من باید چن سال بدو ام تا به یه زندگی معمولی برسم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

خب شما مشکلتو میدونی ، خیلی جلویی دیگه 

برای اعتماد بنفس خودت رو خودت کار کن ، برو محیطای عمومی مثل کتابخونه ، محیط کار اشتراکی تو مدرسه یا دانشگاه که هستی دوستای جدید پیدا کن ، سر صحبتو باز کن کم کم اوکی تر میشی 

خودت میدونی لوازم ارایش و اینا چاره کار نیست پس رهاش کن ، به جاش رو پوستت کار کن ، برو باشگاه برای هیکلت ، کتاب بخون تا معلوماتت بره بالا 

راجب اینکه خودتو دوس داشته باشیو والا نظری ندارم چرا مشاورت راه کار های مفید نمیده ؟ شاید بهتر باشه مشاورتو عوض کنی 

و اینکه فکر میکنم اگر به خدا نزدیک تر شی بهتر میشه حال و هوای درونی ات 

2740
شوهرکن😂🫶تا لااقل پدر مادرت از دستت راحت شن

سنی ندارم 

و خوب خانواده ام مخالف با ازدواج قبل ۲۵ تا ۳۰ سالگی ان😭😂

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
و من احساس می کنم تو یه کنکوری هستی

دقیقا مثل منه و منم یک‌ کنکوری ام چرا واقعا اینجوریه

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
خب شما مشکلتو میدونی ، خیلی جلویی دیگه  برای اعتماد بنفس خودت رو خودت کار کن ، برو محیطای عموم ...

من خجالت میکشم به بچه ها نزدیک بشم

حس میکنم از دور باحال و جالبم و اگه منو بشناسن ممکنه دیگه نظرشون راجبم تغییر کنه.

ممنون بابت راهکار هات 

مشاور خوبم معرفی کردی ممنون تر میشم 

2706