2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه شما ریزش مو داره میخوای روغن زیتون بزنی ، عامل اصلی ریزش مو بچه تو این سن کمبود ویتامین دی یا آهن و یا بی ببر بچرو آزمایش بده مکمل بده پزشک روغن زیتون و ... بقیه فقط نرم میکنه ساقه مو رو بچه شما ریشه موش مشکل داره 

ظاهر تکمیل از درون پوچ ،حکایت خیلی هاست 😉
2731
بچه شما ریزش مو داره میخوای روغن زیتون بزنی ، عامل اصلی ریزش مو بچه تو این سن کمبود ویتامین دی یا آه ...

عزیزم هزارتا آزمایش بردمش چکارکنم خوب همه نوع زینک و ویتامین بهش دادم دیونه شدم بخدا چکارکنم روانی شدم هرچی بگی بهش دادم دیش خوب بود آهنم هرروز 5سسی بهش میدم

همه نوع آزمایشی داده هیچی کم نداره دیونه شدم دیگه

موهاش کم پشته یا پر پشته ، موهای خودت چجوریه پره، چون بعضی ها ژنتیک تار مو نازکه یکم شونه میزنی می‌ریزه فکر می‌کنی ریزش داره

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2740

بچه شما یه مشکلی داره اصلا به این چیزا نیست باید ببرید آزمایش بدید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
عزیزم هزارتا آزمایش بردمش چکارکنم خوب همه نوع زینک و ویتامین بهش دادم دیونه شدم بخدا چکارکنم روانی ش ...

شامپو خارجی نمیزنی ؟ من دخترم ۵ سالشه ریزش مو داشت آزمایش نشون داد ذخیره خون تو مغز استخوانش کم ویتامین دی هم کمتر از نرمال بود .دی ۱۰۰۰۰ خورد ی مدتم آهن الان ریزشش قطع شده برو دکتر آزمایش بیشتر بنویس پیش دکتر غدد ببر

ظاهر تکمیل از درون پوچ ،حکایت خیلی هاست 😉
شامپو خارجی نمیزنی ؟ من دخترم ۵ سالشه ریزش مو داشت آزمایش نشون داد ذخیره خون تو مغز استخوانش کم ویتا ...

دکتر غدد بردم 😭چ شربت ایی بهش داد؟؟؟ 

ویتامین دی 1000قرصو بهش داد؟ هرروز می‌خورد؟ چیا بهش داد؟ 

2706