2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه شما ریزش مو داره میخوای روغن زیتون بزنی ، عامل اصلی ریزش مو بچه تو این سن کمبود ویتامین دی یا آه ...

میگم عزیزم دختر من ی عمل جراحی داشت از بعد از اون ریزش مو گرفت چون بیهوش شد از بعد از اون ریزش مو گرفت میتونه بخاطر اون باشه؟؟؟ همه نوع مولتی هم بهش دادم ازشون بپرسید

چقدر آزمایش ببرمش بخدا دیوانه شم دکتر غدد پوست و مو هرچی بگی بردمش چکار کنم 

ریزش مو مشکل سطحی نیست که با این چیزا رفع بشه داخل بدن یه مشکلی هست.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
میگم عزیزم دختر من ی عمل جراحی داشت از بعد از اون ریزش مو گرفت چون بیهوش شد از بعد از اون ریزش مو گر ...

نترس مولتی ویتامین هاشو بده بخوره تو شامپو خودت و دخترت گل میخک پنج تا و آب پیاز که از صافی رد شده خورده نداره و 5تا قرص آسپرین خرد و ریز کن یعنی پودر بشه قاطی شامپو کن از این شامپو استفاده کن من نتیجه گرفتم انشاالله برای شما هم جواب بده

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
برای خودتون این کار رو کردید؟؟ 

بله چیز بدی نیست گل میخک  و آب پیاز 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
خوب چی میتونه باشه به غیراز تیرویید و ویتامین ها؟ 

یک ساله خودم درگیرم هنوز متوجه نشدم. من یک سال قبل بی نهایت کم می‌خوابیدم و از همونجا موهام‌شروع به ریزش کرد. 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
میگم عزیزم دختر من ی عمل جراحی داشت از بعد از اون ریزش مو گرفت چون بیهوش شد از بعد از اون ریزش مو گر ...

بله بیهوشی هم میشه به دکتر بگین

ظاهر تکمیل از درون پوچ ،حکایت خیلی هاست 😉