2733
2739
عنوان

دختر خالم ساختمون و گذاشته رو سرش بیاید 😐🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2338 بازدید | 96 پست

حتما مشکلی باعث این حال شده صد در صد مطمئنم

روانپزشک کافی نیست باید با مشاور ماهر یه دوره ای حرف بزنه

چه قدر بد راجع بهش حرف زدن یه سری امیدوارم هرکس در باره اش قضاوت میکنه به همین حال دچار بشه

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
چرا باید از اون خاله جون ت امضات انقدر خوشم بیاد؟    

🥰😁

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پس چیه اینا که دیگه درمان نمیشه پدره خودمم همین طوری بود دکتر قرص خواب میداد 

درمان میشن ولی زمان بره این دختر هنوز جوونه

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2731
حتما مشکلی باعث این حال شده صد در صد مطمئنم روانپزشک کافی نیست باید با مشاور ماهر یه دوره ای حرف بز ...

من دقیقا تو شرایط خاله اسی بودم

شبو و روز نداشتم

اینایی که نظر چرت میدن درکی ندارن

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
چیکار کنیم باهاش همیشه هم اینجوری نیست ببریم بستری گاهی اینجوریه

الهی بمیرم 

الان برو نزدیکش با انرژی مثبت دستاشو بگیر تو دستات بهش بگو بیا بغلم  آروم که سد بهش بگو پاشو بریم بیرون دلم غذا میخواد باهم برید حال و هواش عوض شه بعد برید پیش مشاور حالا فردا پس فردا اگه اون صلاح دید بستریش کنید آدمای افسرده و عصبی فقط یه چیز میخوان یه آدم که درکشون کنه و گوش شنوا داشته باشه برای شنیدن حرفاشون

2740
دختر خالم تو بچگی با آتارا سوخته بود سوختگی  داشت... دیگه کلا افسرده... بود  

روحش شاد باشه خدا از سر تقصیراتش بگذره

اوضاعش خیلی بده حتما  ب روان‌پزشکش بگید شاید بدتر شده باشه ی قرص بهتری باید مصرف کنه چند وقت ب ...

دقیقاً یکی از دلایلی که می‌ترسم روانشناس بشم ترس از همین بیمارهاست 😢💔

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍
2706