2733
2734
عنوان

دختر خالم ساختمون و گذاشته رو سرش بیاید 😐🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2339 بازدید | 96 پست

مشاوره بره چی میگه مگه بهش فقط ساکت میشینه به حرفاش گوش میکنه و باهاش همدردی میکنه و هی میگه  آخی عزیزم 

میدونم چی میگی و 

بله درسته و تو سختی کشیدی و غم و داری و اینا 

و طبق دقیقه کنتور مینداز و پول میگیره 

تنها راه کمک بهش محبت و گوش شنوا بودن و همدردی باهاشه از طرف پدر و مادر و خانواده تا این دوره رو بگذرونه 

حالا هزار تا روانپزشک و روانشناس و قرص بخوره یا بستری بشه بی فایده هست 

و آخر اینه با یاد خدا و صوت قرآن تمام افسردگی‌های درمان میشه و دلها آرامش میگیرن .این وعده خداست 

😘😘😘

عزیزم شما مورد مشابه دیدین؟تو اطراف داشتین

چیکار کردین باهاش

حالش داعم نیست ک بدونیم چیکارش کنیم

نه همیشه ارومه که بگیم سالمه

نه همیشه اینطوریه که بگیم دیوونه اس

معلوم نیست بخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
والا خانوادش بنده خداها با این ک توان مالی گمی دارن بارم هیچی کم نداره باشگاه میره کلاس زبان میره با ...

اینها فقط کافی نیست اون همدم و هم زبون و همدردی میخواد محبت کلامی و رفتاری و آغوش گرم مادر و پدرش  رو میخواد 

میتونم بپرسم از کی اینطور طده مشکلش چیه دقیقا چی میگه 

شکست عشقی خورده ؟یا مشکل جسمی براش پیش اومده یا تنهاست و پدرو مادرش درکش نمیکنن و سلطه دارن تو سرش ؟؟

عزیزم شما مورد مشابه دیدین؟تو اطراف داشتین چیکار کردین باهاش حالش داعم نیست ک بدونیم چیکارش کنیم ...

من بابام روانشناس و مشاور بود تو مراجعینش میدیدم که اینطورین با دارو درمان میشدن اتفاقا با بستری کردن بشدت مخالف بود بابام چون معتقده تاثیر منفی و برعکس میذاره همیشه توصیه میکرد یه نفر یا دونفر از اعضای خانوادشون باهاشون خیلی مچ بشن و باهاشون دوست باشن سنگ صبور باشن و معتقد بود افراد همسن مثل دخار عمو دختر دایی دختر خاله بهترین گزینه هستن نه والدین البته معتقده برادر برای خواهر و خواهر برای برادر هم خوبه خوده منم ارشد جرم شناسی دارم و به خاطر رشته‌ام تو این زمینه‌ها مطالعه داشتم این افراد باید بهشون خوش بگذره اصلا نباید چیزی اعصابشونو تحریک کنه تا کم کم با داروها درمان بشن ورزش هم خیلی موثر تو درمانشون